Letenky

Odkud

Praha (PRG)   Vídeň (VIE)

Kam

Bangkok (BKK)

Odlet

Cestující

2

Svatba v ráji

Toužíte po svatbě v Thajsku?

Od: #flymeto   |   6. května 2016

Pravý název Thajské království, bývalý Siam, se nachází na rozloze 513 km2, má cca 60 miliónů obyvatel.V roce 11.5.1949 se přejmenoval na Thajsko.Je to kulturní země s krásnou historií, je zde možno nalézt mnoho památek.Jsou tady typické thajská divadla a hudba.Velmi oblíbený je Thajský box a Thajská kuchyně.

Užijte si svatbu v Thajsku. Nejoblíbenější místa v Thajsku jsou např. Bangkok, Phuket, Pattaya, Koh Samui, Koh Lanta, Koh Phi phi. Od Listopadu do dubna je nejlepší návštěvnost Thajska, je to ideální doba na dovolenou nebo svatbu, kdy je zde teplo s minimem srážek.

Na pláži se vyskytují květinové ozdoby,židle, stoly, bez elektřiny a vše v přírodním stylu. Svatební obřad se koná při západu slunce nebo v zahradách, v buddhistickém chrámu nebo u vodopádu.Obřad si můžete vychutnat na plážích nebo blízko vašeho apartmánu. Probíhá buď v evropských tradicích nebo Thajských. Thajská svatba je plná hudby, tance a odrážející krásu a půvab thajské kultury.

Barevné kostýmy jsou typické pro pár při Thajské svatbě. U svatebního obřadu hraje thajská hudba a po obřadu mniši zpívají modlitby.Začátek budhistického požehnání začíná nábídkami květin,jídla a podávání rýže mnichům.Dále se zpívájí modlitby s mnichy. Potom se posadíte naproti mnichům kteří Vás trošku pokropí vodou. A dál nastává požehnání a modlitby za Vás a blízké.

Zajistit si můžete altánek s výzdobou, svíčkami a vším co patří k romantické večeři. Ale také bufet nebo jídlo podle menu, alkoholické nápoje - podle vašeho výběru za příplatek.

Samozřejmostě si taky můžete zajistit na obřad, fotografování, romantickou večeři a zpátky do hotelu, kde by program mohl končit. Nezapomeňte na vyjížďce na slonovi a romantické procházce po pláži s pískem.

Rozhodli jste se pro uzavření sňtaku v Thajsku? Pak si zakupte .

Letenky do oblíbených destinací

Letenky obsahují všechny poplatky a taxy vyjma příplatků za zavazadla navíc.


comments powered by Disqus

Tagy

#asia 

Kategorie

#tipy