Výhody registrace u Flymeto
  1. Hledáme nové možnosti poznání prostřednictvím cestování.
  2. Jsme solidní prodejci letenek, působíme na trhu od roku 2016.
  3. Nabízíme více než 600 milionů letových kombinací.
 Pohodlné hledání
 1.5 milionů hotelů do 10s
 Prodávejte vlastní zájezdy
 Tvořte svoje itineráře
 500 milionů letů do 10s
Letenky
Odkud

Praha (PRG)   Vídeň (VIE)

Kam

Evropa (Evropa)

Toužíte po předvánoční dovolené?

Ať už toužíte vyrazit na dovolenou někam blízko sami s drahou polovičkou nebo s dětmi, Bojnice jsou rozhodně ideálním místem pro vás. Kde jinde požádat svou partnerku o ruku, než v tichém a příjemném prostředí tohoto historického lázeňského městečka, které je známé romantickým zámkem, nejstarší a nejrozlehlejší ZOO na Slovensku i léčebnými lázněmi. Navíc předvánoční atmosféra jaksi dodá kouzlo celé této dovolené i významné události ve vašem životě. Odhodlejte se a vyrazte na několik dní k našim “sousedům”.

Historické stavby i kulturní a poznávací výlety vám nedovolí zažít nudu ani na okamžik.

Bojnický zámek je jeden z nejkrásnějších zámků ve střední Evropě. Zámek má dokonce vlastní jeskyni a jezírko a vy si tak můžete společně vychutnat dokonalou atmosféru tohoto vskutku romantického místa.

ZOO Bojnice představuje expozici především fauny karpatské kotliny a exotických zvířat. Zoologická zahrada je aktivní a zábavnou zkušeností pro děti i dospělé, proto pokud máte rádi zvířata, určitě se sem zajděte podívat!

Milujete adrenalin? Vyhlídkové lety a možnost tandemových seskoků padákem může být také skvělé narozeninové překvapení, prožijte malebnou krajinu Slovenska i z ptačí perspektivy.

Zpestřete si cestování na Slovensko letecky, vyměňte tentokrát automobil či vlak za bezpečnější dopravní prostředek.

Letenky do Bratislavy za bezkonkurenční ceny rezervujte již nyní online!

Nenechte si ujít chráněnou přírodní Prepoštskou jeskyni, která je součástí Bojnického krasu.

A pokud vás zajímá tradiční slovenský folklór, podnikněte výlet do vesnice Čičmany, které se proslavily svými nádhernými kroji, ale i zachovalými dřevěnicemi pomalované bílými vzory. Najdete zde také národopisné muzeum v Radenovém domě. Při návštěvě obce Čičmany nevynechejte ani překrásný barokní zámeček. Ochutnejte zde i pravé nefalšované slovenské bryndzové halušky a prožijte Slovensko se vším všudy!

Nejlevnější letenky na Slovensko zakoupíte jedině u nás, neváhejte a nezmeškejte kouzelný čas Vánoc prožitý v klidu a romantice!Tagy

žádné tagy

Kategorie