Výhody registrace u Flymeto
  1. Jsme solidní prodejci letenek, působíme na trhu od roku 2016.
  2. Hledáme nové možnosti poznání prostřednictvím cestování.
  3. Silný zákaznický servis.
 Mluvíme vaším jazykem
 500 milionů letů do 10s
 Sdílejte nabídky s přáteli
 Tvořte svoje itineráře
 1.5 milionů hotelů do 10s
Letenky
Odkud

Praha (PRG)   Vídeň (VIE)

Kam

Ženeva (GVA)

Toužíte po pořádném odreagování? Objevte města hříchu!

Města hříchu, kde je takřka všechno dovoleno, existují již od pradávna. V deseti nejhříšnějších městech na světě není nouze o hazard, sex, alkohol a nekonečné párty.

Pattaya v Thajsku vede celý výčet hříšných měst, plážový komplex v tomto městě nabízí masážní salony, nevěstince, go-go bary, extravagantní vystoupení transsexuálů, a spoustu dalších ojedinělých zážitků.

V Thajsku sex klasifikují jako zábavu. Prostitutky vás budou svádět rovnou na ulicích a lákat do podniku, v němž pracují.

V Mexiku, narozdíl od Spojených států, klesá hranice pro pití alkoholu na 18 let, nelegální prostituce se stává legální a široce provozovaná je ve vykřičené čtvrti zvané “La Coahuila”, lidé na ulici nabízejí léky, které jsou v USA dostupné pouze na předpis.

Striptérky a vyhlášenou tequilu tu seženete na “každém rohu”. Hlavně američtí vysokoškoláci pořádají pěkně divoké večírky v místní Revolucion Avenue.

Mezinárodní město marihuany - Amsterdam nabízí nespočet coffee shopů, kde si můžete koupit marihuanu a svého jointa si tam můžete v klidu vykouřit.

Vyražte do vyhlášené Red light district, kde si z výlohy můžete vybrat tu správnou ženu podle svého vkusu. Nebo vyzkoušejte sex show, kde na jevišti uvidíte dělat páry vskutku neuvěřitelné věci.

Hazardu si můžete v Las Vegas užívat nonstop, dokonce i na letišti. Prostituce tu legální není, ale ani tady o ní není nouze. Maskují ji za nenápadný výraz “eskortní služby”.

Mýtickou krásou oplývají brazilské ženy, která je staví na vrchol světového žebříčku. Stačí si jen vybrat pláž, třeba nejznámější Copacabanu, a můžete pozorovat ženy nahoře bez celý den. V noci zde začíná ta pravá zábava, vyrazte do skvěle ozvučených nočních klubů a zatančete si bosanovu. Opravdový zážitek si však odnesete během proslaveného karnevalu.

V Moskvě najdete všechny druhy nočních podniků, které si jen umíte představit. Od hardcore po techno a trance klubů si najdete ten svůj, kde se baví lidé z celé Evropy. Hledáte pravou lásku? Možná ji potkáte stripklubech a diskotékách poblíž Rudého náměstí.

V barech “hladová kachna” se třikrát týdně pořádají dámské party s dvouhodinovým pánským striptýzem.

Ženské vnady, pivo a bongy dělají z New Orleans jasnou volbu. Je tu všechno, po čem toužíte - striptýzové bary, obchody s erotickými pomůckami a bary, kde uspokojíte všechny své chutě.

Oázou těch nejlepších párty na Blízkém východě je město Manam v Bahrajnu. Tady se můžete opít, jít do klubů společně s opačným pohlavím, což je v tomto muslimském městě něco výjimečného.

Už jste byli v casinech v Las Vegas? A co takhle zkusit casina a hazard v jihočínském Macao? Macao už dokonce dvakrát překonalo Las Vegas v celkovém výnosu z hazardu a může se pochlubit také největším casinem, hotelovým komplexem Ventian Macau.

Stejně jako v Las Vegas tu nebudete ochuzeni o ženy.

Latexové kalhoty, kožené oblečky, řetězy, biče a další pomůcky pro BDSM. Berlín je zaručeně rájem fetišistů. Chcete pořádně potrestat? Vyrazte do jednoho z městských žalářů. Zajděte si zatancovat do klubu, kde si můžete rovnou užít i sexu.

Našli jste to, co hledáte? Vydejte se letecky do některého z těchto měst a prožijte dovolenou svých snů! zakoupíte u nás za skvělé ceny!Související články

Tagy

Kategorie