Letenky

Odkud

PRG (PRG)   VIE (VIE)

Kam

Ženeva (GVA)

Odlet

Cestující

2

Toužíte po pořádném odreagování? Objevte města hříchu!

Od: #flymeto   |   13. prosince 2015

Města hříchu, kde je takřka všechno dovoleno, existují již od pradávna. V deseti nejhříšnějších městech na světě není nouze o hazard, sex, alkohol a nekonečné párty.

Pattaya v Thajsku vede celý výčet hříšných měst, plážový komplex v tomto městě nabízí masážní salony, nevěstince, go-go bary, extravagantní vystoupení transsexuálů, a spoustu dalších ojedinělých zážitků.

V Thajsku sex klasifikují jako zábavu. Prostitutky vás budou svádět rovnou na ulicích a lákat do podniku, v němž pracují.

V Mexiku, narozdíl od Spojených států, klesá hranice pro pití alkoholu na 18 let, nelegální prostituce se stává legální a široce provozovaná je ve vykřičené čtvrti zvané “La Coahuila”, lidé na ulici nabízejí léky, které jsou v USA dostupné pouze na předpis.

Striptérky a vyhlášenou tequilu tu seženete na “každém rohu”. Hlavně američtí vysokoškoláci pořádají pěkně divoké večírky v místní Revolucion Avenue.

Mezinárodní město marihuany - Amsterodam nabízí nespočet coffee shopů, kde si můžete koupit marihuanu a svého jointa si tam můžete v klidu vykouřit.

Vyražte do vyhlášené Red light district, kde si z výlohy můžete vybrat tu správnou ženu podle svého vkusu. Nebo vyzkoušejte sex show, kde na jevišti uvidíte dělat páry vskutku neuvěřitelné věci.

Hazardu si můžete v Las Vegas užívat nonstop, dokonce i na letišti. Prostituce tu legální není, ale ani tady o ní není nouze. Maskují ji za nenápadný výraz “eskortní služby”.

Mýtickou krásou oplývají brazilské ženy, která je staví na vrchol světového žebříčku. Stačí si jen vybrat pláž, třeba nejznámější Copacabanu, a můžete pozorovat ženy nahoře bez celý den. V noci zde začíná ta pravá zábava, vyrazte do skvěle ozvučených nočních klubů a zatančete si bosanovu. Opravdový zážitek si však odnesete během proslaveného karnevalu.

V Moskvě najdete všechny druhy nočních podniků, které si jen umíte představit. Od hardcore po techno a trance klubů si najdete ten svůj, kde se baví lidé z celé Evropy. Hledáte pravou lásku? Možná ji potkáte stripklubech a diskotékách poblíž Rudého náměstí.

V barech “hladová kachna” se třikrát týdně pořádají dámské party s dvouhodinovým pánským striptýzem.

Ženské vnady, pivo a bongy dělají z New Orleans jasnou volbu. Je tu všechno, po čem toužíte - striptýzové bary, obchody s erotickými pomůckami a bary, kde uspokojíte všechny své chutě.

Oázou těch nejlepších párty na Blízkém východě je město Manam v Bahrajnu. Tady se můžete opít, jít do klubů společně s opačným pohlavím, což je v tomto muslimském městě něco výjimečného.

Už jste byli v casinech v Las Vegas? A co takhle zkusit casina a hazard v jihočínském Macao? Macao už dokonce dvakrát překonalo Las Vegas v celkovém výnosu z hazardu a může se pochlubit také největším casinem, hotelovým komplexem Ventian Macau.

Stejně jako v Las Vegas tu nebudete ochuzeni o ženy.

Latexové kalhoty, kožené oblečky, řetězy, biče a další pomůcky pro BDSM. Berlín je zaručeně rájem fetišistů. Chcete pořádně potrestat? Vyrazte do jednoho z městských žalářů. Zajděte si zatancovat do klubu, kde si můžete rovnou užít i sexu.

Našli jste to, co hledáte? Vydejte se letecky do některého z těchto měst a prožijte dovolenou svých snů! zakoupíte u nás za skvělé ceny!


comments powered by Disqus

Tagy

Kategorie