Výhody registrace u Flymeto
  1. Garance nejlevnějšího nákupu.
  2. Jsme solidní prodejci letenek, působíme na trhu od roku 2016.
  3. Hledáme ty nejlepší kombinace letů.
 Pohodlné hledání
 Tvořte svoje itineráře
 Mluvíme vaším jazykem
 1.5 milionů hotelů do 10s
 500 milionů letů do 10s
Letenky
Odkud

Praha (PRG)   Vídeň (VIE)

Kam

Fort De France (FDF)

Toužíte po exotice a přitom nechcete opustit "Evropu"?

Ostrov Martinik je přesně to, co hledáte. Karibská perla se pyšní francouzským šarmem, nespoutanou přírodou a proslulým rumem, který si můžete v klidu vychutnávat na nádherné pláži.

Martinik je francouzským departmentem, to znamená, že se stále nachází na území EU a můžete tak bezpečně platit eury i platebními kartami. Pro pobyt zde nepotřebujete ani vízum, a pokud se budete pohybovat pouze na území ostrova, postačí vám jen občanský průkaz. Pro vycestování na okolní ostrovy již je potřeba mít u sebe také cestovní pas.

Podnebí Martiniku slibuje letní počasí po celý rok. Průměrně se zde teploty pohybují okolo příjemných 27°C, můžete tak připravit své drahé polovičce svátek svatého Valentýna v exotice.

Ubytujte se v jednom z luxusních hotelů a večer tohoto významného dne zakončete v restauraci u večeře, kterou bude tvořit výtečný kreolský či francouzský pokrm.

Můžete si užít podmořský svět při potápění, surfování nebo prožijte skvělý výlet soukromou jachtou. Skvělé podmínky pro jachting najdete i v městečku Pointe de Bout.

Hlavní město Fort de France vás okouzlí romantickou procházkou v místním parku La Savane nebo zajímavou prohlídkou přístavu St. Louis.

Hezký výlet vás zavede do botanické zahrady Jardin de Balata severně od hlavního města, nenechte si ujít prohlídku až 2000 druhů rostlin.

Nač sedět na Valentýna doma u televize, když na vás čeká luxusní pobyt snů na ostrově Martinik. Vyberte si tuto destinaci pro tento mimořádný den, je to skvělá příležitost vyznat lásku své vyvolené, nebo společně načerpat novou energii.

Zde se rozhodně nudit nebudete, rezervujte si své letenky ihned a užijte si spolu nezapomenutelnou dovolenou.

Letenky levně zakoupíte i z pohodlí vašeho domova!Související články

Kategorie