Výhody registrace u Flymeto
  1. Dostaneme vás bezpečně zpátky domů.
  2. Spolupracujeme s nejlepšími partnery v oblasti cestování.
  3. Hledáme nové možnosti poznání prostřednictvím cestování.
 Prodávejte vlastní zájezdy
 500 milionů letů do 10s
 Tvořte svoje itineráře
 Pohodlné hledání
 1.5 milionů hotelů do 10s
Letenky
Odkud

Praha (PRG)   Vídeň (VIE)

Kam

Vancouver (YVR)

Top nejoblíbenější destinace pro dovolenou

Madeira

Nechcete cestovat příliš daleko a přitom chcete navštívit krásnou exotickou zemi? Madeira je nejlepší volbou. V roce 2015 byla vyhlášena nejlepší ostrovní destinací světa. Každý návštěvník si zde najde to svoje. Jsou zde obrovské pláže, vysoké hory i malebné rybářské vesničky.

Kanada

Můžete vyrazit na roadtrip na Vancouver Island, kempovat v horách či trávit dny na svazích. Kanada je místem s nádhernou panenskou přírodou. Milovníci lyžování zde zažijí více než při lyžování v Krkonoších několik sezón po sobě.

Indonésie

Na Bali najdete místa, kam se nepodívá příliš mnoho turistů. Je to místo, které vám přiroste k srdci a budete se tam chtít vrátit znovu. V Indonésii můžete jezdit na skútru, ochutnat místní kuchyni, vypravit se do pralesa nebo surfovat na mořských vlnách. Země je levná a má snadno dostupný internet, což vám umožní odtud také pracovat.

Island

Je místo s obrovskou koncentrací přirodních divů. Jsou zde stále činné sopky i obrovské ledovce, lávová pole, nádherné polární lišky nebo horké prameny. Island ročně navštíví tisíce turistů.

Ladakh

Oblíbená trekařská destinace, nacházející se v Indii Ladakh, vám nabídne nespočet zážitků. Navštívit můžete tuto destinaci v létě i v zimě. Počítejte v zimě s obrovskými mrazy, kdy na řece jsou tlusté vrstvy ledu.

Súdán

Netradiční africkou destinací je Súdán. Jedná se o pouštní zemi, jejíž hlavní dominantou je řeka Nil. Můžete navštívit pyramidy a mnoho památek, o kterých se nikde moc nepíše. Počítejte se složitou byrokracií při příjezdu do Súdánu. Na každém rohu můžete ochutnat vynikající čaj, sladké koblížky zalabiya a svézt se můžete v krásně zdobených autobusech. Víte už která země je pro vás nejvhodnějším místem pro návštěvu? na vás čekají!

Populární kombinace letůSouvisející články

Kategorie