Výhody registrace u Flymeto
  1. Hledáme ty nejlepší kombinace letů.
  2. Umíme se o vás během cesty postarat.
  3. Nabízíme více než 600 milionů letových kombinací.
 Mluvíme vaším jazykem
 500 milionů letů do 10s
 1.5 milionů hotelů do 10s
 Prodávejte vlastní zájezdy
 Sdílejte nabídky s přáteli
Letenky
Odkud

Praha (PRG)   Vídeň (VIE)

Kam

Vancouver (YVR)

Top nejoblíbenější destinace pro dovolenou

Madeira

Nechcete cestovat příliš daleko a přitom chcete navštívit krásnou exotickou zemi? Madeira je nejlepší volbou. V roce 2015 byla vyhlášena nejlepší ostrovní destinací světa. Každý návštěvník si zde najde to svoje. Jsou zde obrovské pláže, vysoké hory i malebné rybářské vesničky.

Kanada

Můžete vyrazit na roadtrip na Vancouver Island, kempovat v horách či trávit dny na svazích. Kanada je místem s nádhernou panenskou přírodou. Milovníci lyžování zde zažijí více než při lyžování v Krkonoších několik sezón po sobě.

Indonésie

Na Bali najdete místa, kam se nepodívá příliš mnoho turistů. Je to místo, které vám přiroste k srdci a budete se tam chtít vrátit znovu. V Indonésii můžete jezdit na skútru, ochutnat místní kuchyni, vypravit se do pralesa nebo surfovat na mořských vlnách. Země je levná a má snadno dostupný internet, což vám umožní odtud také pracovat.

Island

Je místo s obrovskou koncentrací přirodních divů. Jsou zde stále činné sopky i obrovské ledovce, lávová pole, nádherné polární lišky nebo horké prameny. Island ročně navštíví tisíce turistů.

Ladakh

Oblíbená trekařská destinace, nacházející se v Indii Ladakh, vám nabídne nespočet zážitků. Navštívit můžete tuto destinaci v létě i v zimě. Počítejte v zimě s obrovskými mrazy, kdy na řece jsou tlusté vrstvy ledu.

Súdán

Netradiční africkou destinací je Súdán. Jedná se o pouštní zemi, jejíž hlavní dominantou je řeka Nil. Můžete navštívit pyramidy a mnoho památek, o kterých se nikde moc nepíše. Počítejte se složitou byrokracií při příjezdu do Súdánu. Na každém rohu můžete ochutnat vynikající čaj, sladké koblížky zalabiya a svézt se můžete v krásně zdobených autobusech. Víte už která země je pro vás nejvhodnějším místem pro návštěvu? na vás čekají!

Populární kombinace letůSouvisející články

Kategorie