Výhody registrace u Flymeto
  1. Garance nejlevnějšího nákupu.
  2. Umíme se o vás během cesty postarat.
  3. Silný zákaznický servis.
 Prodávejte vlastní zájezdy
 Pohodlné hledání
 Mluvíme vaším jazykem
 Tvořte svoje itineráře
 1.5 milionů hotelů do 10s
Letenky
Odkud

Praha (PRG)   Vídeň (VIE)

Kam

Split (SPU)

Top chorvatské destinace pro dokonalou rodinnou dovolenou

Přinášíme vám přehled top 7 destinací v Chorvatsku, kam můžete vyrazit s malými i většími dětmi.

  1. Makarská riviéra

Makarská riviéra je ve Střední Dalmácii nejoblíbenějším a nejznámějším letoviskem. Je zde více než 60 km oblázkových pláží. Najdou se zde i písečné pláže a pozvolný vstup do moře. Luxusní hotely, rodinné apartmány, pláže s promenádami a kvalitními restauracemi jsou jedním z důvodů, proč vyrazit na Makarskou riviéru.

Riviéra Cvikrenica

Crikvenická riviéra je místem vhodným pro rodinnou dovolenou. Nečekejte zde mraky turistů, ani nápor slunečních paprsků. Leží asi 37 km od města Rijeka. Leží u potoka Dobračina, kdy nánosy písku z potoka daly základ písečné pláži. Pláž je v některých místech upravena pro osoby se sníženou pohyblivostí a malé děti. Je zde od 8 do 17 hodin vybírán poplatek 15 Kun pro dospělé, 8 Kun pro dítě. Můžete zde vyzkoušet řadu sportů nebo navštívit obří akvária.

Zaton, Zadar

Nejkrásnější pláže najdete právě v této destinaci. Je zde bohaté kulturní i sportovní vyžití, vstupy na pláž jsou upravené u známějších pláží. V hotelech nechybí animátoři, kteří připravují programy dětem i dospělým. Většina pláží je střežená stráží. Nechybí označení modrou vlajkou.

Lopar, ostrov Rab

Na Lopar se dostanete trajektem. Je zde největší evropská pláž Rajska plaža s 1,5 km jemného písku a pozvolným vstupem do moře. Letovisko je perfektním místem pro rodiny s dětmi. Nechybí tobogány, skluzavky a romantické večerní procházky.

Baška, ostrov Krk

Milovníkům klidné dovolené doporučujeme Bašku. Toto místo má významnou historickou tradici, související s českými občany. Jsou zde písečné a oblázkové pláže. V délce 2 km kolem městečka se táhne Vela Plaža. Je zde nespočet barů a restaurací, tobogány, skluzavky. Pláž je oceněna modrou vlajkou.

Vybrali jste si destinaci, kam se s rodinou letos vypravíte? na vás už čekají.Související články

Tagy

Kategorie