Výhody registrace u Flymeto
  1. Generátor nejlevnějších letenek.
  2. Umíme se o vás během cesty postarat.
  3. Spolupracujeme s nejlepšími partnery v oblasti cestování.
 Pohodlné hledání
 Sdílejte nabídky s přáteli
 500 milionů letů do 10s
 Prodávejte vlastní zájezdy
 Mluvíme vaším jazykem
Letenky
Odkud

Praha (PRG)   Vídeň (VIE)

Kam

Londýn Heahtrow (LHR)

TOP 10 největších letišť na světě I.

Letiště Heathrow je největší letiště ve Velké Británii nacházející se 24 km od centra Londýna. Patří mezi nejdůležitější a nejvytíženější letiště na světě. Je hlavní základnou aerolinií British Airways, BMI a Virgin Atlantic. Letiště má dvě hlavní vzletové a přistávací dráhy a 5 civilních terminálů a 1 cargo terminál.

V dnešní době odbavuje letiště ročně přes 68 milionů cestujících a létá se odsud do 170 destinací po celém světě.

Big Ben, London Eye, Harry Potter, královské město Londýn vás zláká na tradiční architekturu i turistické zajímavosti. Letenky do Londýna u nás zakoupíte levně!

Letiště Tokio Haneda je vzdáleno asi 10 km jižně od Tokia, stále zůstává jedním z nejrušnějších letišť v Japonsku. Leteckým společnostem, které operují z tokijského letiště Haneda jsou All Nippon Airways, Japan Airlines, Japonsko Transocean Air, Skymark Airlines, Skynet Asie Airways a StarFlyer

Spatřete na vlastní oči chrám Sensódži (Asakusa Kannon), je nejnavštěvovanějším a nejznámějším chrámem v Tokiu. Letenky do Tokia seženete u nás za bezkonkurenční ceny!

Letiště Beijing Capital International Airport má 3 letištní terminály. Terminál 3 Pekingského Capital International Airport se stal největší letištní budovou na světě.

Vlak z letiště dopraví cestující do centra města za 15 minut.

Tradiční architektura, hutongy, ale i noční trh na vás čekají právě v Pekingu, rezervujte si své letenky včas!

Charles de Gaulle je letiště sídlící v Paříži a řadí se mezi další nejvýznamnější letiště na světě. Letiště je svou velikostí největší ve Francii.

Letenky levně do Paříže vám zajistí zážitek spojený s unikátní prohlídkou Eiffelovy věže, Versailles a spousty dalších zajímavých míst.

Letiště Frankfurt am Main je největší německé letiště nacházející se 12 km od centra města Frankfurt nad Mohanem. Letiště je třetí největší v Evropě a osmé na celém světě. Letiště má 3 terminály pro odbavování všech civilních letadel. Je základnou německé aerolinky Lufthansa.

Město, kde najdete mrakodrapy i historickou část s původními zástavbami. Honosné město vás nadchne. Letenky levně do Frankfurtu zakoupíte i z pohodlí domova.

Populární kombinace letůSouvisející články

Tagy

Kategorie