Letenky

Odkud

Praha (PRG)   Vídeň (VIE)

Kam

Evropa (Evropa)

Odlet

Cestující

2

Golfový eden
Golfová jamka, která plave
Dnes už legendární 14. jamka na hřišti Coeur D’Alene Golf Resortu v americkém Idahu provokuje hráče, kteří hledají výzvy. Green 14. jamky 3. paru totiž pluje na vlastním ostrůvku. Vlastně zabírá téměř veškerou jeho plochu (1 394 m2). Na něj se nejdřív musíte míčkem trefit a pak se na doklepnutí nechat převézt zdejším přívozem. Coeur D’Alene Golf Resort Malá výzva, zdá se vám? I pokud byste tu hráli často, nemůžete si být svým odpalem nikdy jistí.
Číst více..

Tipy, jak se na vyhnout davům

Od: #flymeto   |   30. dubna 2016

Sezóna poznávacích zájezdů je zde. Příjemně strávené chvíle cestováním za památkami vám mohou znepříjemnit nečekané fronty u pokladen či nepřeberné masy turistů, kdy se musíte například v muzeu prodírat davem lidí.

##Vyhněte se davům a užijte si památky

Města jako Paříž, Řím, Athény vám nabídnou nezapomenutelné prohlídky. Společné však mají jedno – nekonečně dlouhé fronty, obrovské množství turistů. Těmto problémům se dá snadno vyhnout:

  1. Na prohlídku vyrazte k večeru – Na prohlídku se vypravte pár hodin před zavírací dobou. Počet turistů i výprav v těchto hodinách rapidně klesá a vy si tak můžete prohlídku vychutnat v klidu. Některá muzea jako například Louvre má otevřeno ve středu a v pátek do 22 hodin, má pátky a soboty do 21 hodin, Britské muzeum je otevřeno každé čtvrtky a pátky do 20.30 a Národní galerie v Londýně do 21 hodin pouze v pátek.

  2. Vydržte horko, vyhnete se frontám – Destinace, kde je přes poledne největší horko, je nejklidnější dobou. Například v Egyptě se Údolí králů většina turistických skupin v poledne vyhne. Pro vás je to jedinečná příležitost si památky prohlédnout v klidu.

  3. Vyhněte se dnům, kdy jsou volné vstupy – Například Louvre má každou první neděli v měsíci vstup zdarma. Díky tomu chodí do muzea nejvíce návštěvníků.

  4. Rezervujte si lístky s předstihem – některá muzea vám umožní si lístky zarezervovat předem. Vyhnete se tak frontám u pokladny.

  5. Vyhněte se návštěvám památek o víkendu – žádané turistické cíl raději nenavštěvujte o víkendu. Rezervujte si letenky a vypravte se za památkami v pracovních dnech, kdy nejsou tolik v obležení.

  6. Navštěvujte i menší muzea a galerie – Velká města nabízí celou řadu unikátních památek, v klidu si můžete prohlédnout i menší muzea a galerie, kde nebudou davy lidí.

Letenky do oblíbených destinací

Letenky obsahují všechny poplatky a taxy vyjma příplatků za zavazadla navíc.


comments powered by Disqus

Tagy

žádné tagy

Kategorie