Výhody registrace u Flymeto
  1. Umíme se o vás během cesty postarat.
  2. Silný zákaznický servis.
  3. Garance nejlevnějšího nákupu.
 Tvořte svoje itineráře
 500 milionů letů do 10s
 Sdílejte nabídky s přáteli
 Prodávejte vlastní zájezdy
 Mluvíme vaším jazykem
Letenky
Odkud

Praha (PRG)   Vídeň (VIE)

Kam

Evropa (Evropa)

Termální lázně v Alpách Leukerbad

Ve švýcarských Alpách můžete prožít dovolenou na lyžích nebo relaxací v termálních lázních. Jsou místem dokonalého spojení sportu i odpočinku.

Okouzlující Leukerbad

Městečko Leukerbad najdete v divoké skalní krajině na konci horské silnice, která se zde vine z údolí Rhony. Městečko objímají vrcholy Alp, ale není třeba se obávat lavin. Termální prameny, které se zde nacházejí zde lákají tisíce turistů ročně.

Zdejší veřejná i soukromá koupaliště využívají přes čtyři miliony litrů termální vody s teplotou padesát jedna stupňů Celsia. Najdete zde nejlepší wellnes vybavení.

Mezi nejlepší a největší lázeňské komplexy zde patří Burgerbad a Alpentherme, kde můžete relaxovat hned v několika bazénech. Lázně Burgerbad jsou vhodnější pro rodiny s dětmi, kdy vypadají spíše jako aquapark s nekonečným množstvím tobogánů, masážních trysek.

Mnohem více soukromí vám poskytnou lázně Lindner Alpentherme. Zde můžete využívat sauny, masáže, bazény i wellness procedury. Díky úžasnému výhledu se při koupání můžete dívat na zasněžené vrcholky hor nebo dokonce vyrazit na lyže.

Svět pro lyžaře

Užili jste si dosyta lázní? Pak se vypravte do lyžarského areálu Torrent. Poskytuje mnoho sjezdovek nejrůznějších obtížností. Na svahy vás doveze kabinová lanovka. Vyžití zde naleznete nejen jako lyžaři, ale i se snowboardem ve fun parku. Nechybí ani dětský klub a upravená turistická zimní stezka.

Najdete zde přes padesát kilometrů sjezdovek, včetně těch, na nichž se jezdí světový pohár ve sjezdu. Sjezdovky se nacházejí na alpských loukách a tak vám stačí i menší množství sněhu, aby jste si pohodlně zalyžovali. Lyžařská sezóna zde trvá zhruba do poloviny dubna díky umělému zasněžování. Zakupte si své .Tagy

žádné tagy

Kategorie