Výhody registrace u Flymeto
  1. Garance nejlevnějšího nákupu.
  2. Hledáme ty nejlepší kombinace letů.
  3. Hledáme nové možnosti poznání prostřednictvím cestování.
 Pohodlné hledání
 Mluvíme vaším jazykem
 500 milionů letů do 10s
 1.5 milionů hotelů do 10s
 Prodávejte vlastní zájezdy
Letenky
Odkud

Praha (PRG)   Vídeň (VIE)

Kam

Faro (FAO)

Tavira, perfektní prázdniny nejen pro milovníky historie!

Západně od města Faro najdete Taviru, město, kterému se přezdívá Město kostelů, najdete jich zde na 37.

Nejvýznamnějšími architektonickými skvosty jsou kostel Misericórdica ze 16.stol. a palác Palácio de Galeria, přes řeku Gilão pak vede původní románský most, díky kterému město získává mnoho na romantické atmosféře.

Udělejte si třeba i celodenní výlet lodí na písečný ostrov Ilha de Tavira, kde na vás čekají překrásné písečné pláže a okolo jen moře!

Ochutnejte v rámci své dovolené i portugalské národní jídlo Bacalhau, tedy výtečnou zapečenou tresku na mnoho způsobů, k lahodnému obědu si dopřejte také vynikající víno.

Také město Lagos je stále častěji vyhledávané turisty. K vidění jsou zde také kostely Igreja da Santa Maria a Igreja do António, které jsou považovány za klenoty Lagos.

Nenechte si ujít podívanou dovnitř pevnosti Fortaleza da Ponta da Bandeira ze 17. stol., která dnes slouží jako muzeum zámořských objevů.

Za nejkrásnějšími a ukrytými plážemi se vydejte po pobřeží, ukryté pláže nabízejí naprosté soukromí.

Na samém konci Algarve i Portugalska leží malinká vesnička Sagres, kousek od ní narazíte na mys Cabo da S. Vicente a Ponta de Sagres, vskutku malebná místa s impozantními výhledy na moře i pobřeží.

Nezapomeňte se tady osvěžit místním jedinečným pivem Sagres, svou chutí se vyrovná našemu českému pivu, žádejte však “serveža kanéka”, tedy točené, jinak budete popíjet pivo v láhvi nebo plechu.

Vypravte se zde na báječnou dovolenou, kde zažijete maximální pohodu i relax na pláži či procházkami po památkách. Levné letenky pro vás máme k dispozici, proto se do Portugalska můžete vydat kdykoli. Rezervujte si letenky ještě dnes s dostatečným předstihem, a ušetřete spoustu peněz!

Populární kombinace letůSouvisející články

Tagy

Kategorie