Výhody registrace u Flymeto
  1. Garance nejlevnějšího nákupu.
  2. Umíme se o vás během cesty postarat.
  3. Generátor nejlevnějších letenek.
 Pohodlné hledání
 1.5 milionů hotelů do 10s
 Tvořte svoje itineráře
 500 milionů letů do 10s
 Prodávejte vlastní zájezdy
Letenky
Odkud

Praha (PRG)   Vídeň (VIE)

Kam

Curych (ZRH)

Švýcarsko s jedinečnými výlety, tip na zájezd pro seniory

Nač sedět doma, když ve světě na vás čeká tolik krásných míst, která stojí za to vidět na vlastní oči! Pokud zrovna v tuhle dobu netoužíte strávit dovolenou u moře, pak je Švýcarsko skvělou možností, jak prožít několik úžasných dní a poznat nevídané!

Po příletu se vydejte do Basilej, prohlídka historického centra srdce Švýcarska vás opravdu potěší, navštivte náměstí, radnici, městské paláce i skvostné gotické katedrály nad Rýnem, uvidíte i symbol města Spalentor. V hlavním městě Bern si udělejte příjemnou a poklidnou procházku od medvědího příkopu až do architektonického centra s historickým podloubím nad řekou Aare. Vydejte se i do oblasti největšího jezera Švýcarska Neuchatel. Unikátní bude i prohlídka středověkého městečka Estavayer-le-Lac s nádhernou architekturou a proslulým hradem Savoy.

Máte-li rádi vodní přírodní díla, nevynechejte ani Ženevské jezero, v rámci této prohlídky projděte i město Ženeva s jedinečnou atmosférou, okouzlí vás zde jezerní promenáda s fontánou a květinovými hodinami. Zvídaví turisté mohou navštívit Muzeum olympijských her.

Celodenní výlet si udělejte do oblasti Bernských Alp se zastávkou v jedné z nejkrásnějších vesniček Švýcarska - v Gruyeres, v oblasti horských turistických středisek Saanen a Gstaad máte možnost vyjet lanovkou z Col du Pillon na Glacier, kde si pak také můžete užít nenáročnou turistiku v okolí. Pokochejte se panoramatickými výhledy na ledovce i nejvyšší vrcholky Bernských, Freiburských a Francouzských Alp.

Pokud se sem vydáte na vícedenní dovolenou, pak vše krásně zvládnete projít, poznat a užít si skvělou atmosféru s vůní švýcarských Alp.

Letenky levně do Švýcarska rezervujte online i z pohodlí vašeho domova!Související články

Tagy

Kategorie

tipy  55