Výhody registrace u Flymeto
  1. Hledáme ty nejlepší kombinace letů.
  2. Generátor nejlevnějších letenek.
  3. Umíme se o vás během cesty postarat.
 Sdílejte nabídky s přáteli
 1.5 milionů hotelů do 10s
 Tvořte svoje itineráře
 500 milionů letů do 10s
 Prodávejte vlastní zájezdy
Letenky
Odkud

Praha (PRG)   Vídeň (VIE)

Kam

Agadir (AGA)

Pár rad, jak předejít setkání s medvědem
Denně pro vás aktualizujeme pestrou nabídku tipů, kam letecky vyrazit na dovolenou či za poznáním, například v zemích, kde je málo turisty navštěvovaná příroda, se mohou často vyskytovat medvědi, kteří jsou z velkých šelem nejnebezpečnější, pokuste se setkání zabránit včas a ušetřete si tak nepříjemnou chvíli. V prvé řadě je důležité držet se turistických tras, pokud je to možné. Jestliže procházíte nepřehledným terénem, mluvte nebo si zpívejte, případně se ozvěte různými nepřirozenými zvuky, například cinknutí kovových předmětů, aby o vás medvědi včas věděli a měli možnost se vám vyhnout.
14. listopadu 2015 2 min čtení
Číst více..

Svět na nejlepších vlnách

Atmosféra zapadajícího, nebo vycházejícího slunce, krásné lesknoucí se moře a šum vln, které omývají pláž, tenhle pohled se vám naskytne, když držíte v ruce prkno a chystáte se na moře. Najednou jste tam jenom vy, prkno a mocná příroda. Klid v kombinaci s adrenalinem, který vám koluje celým tělem. Tak přesně tyhle pocity vám nabízí surfování.

Surfování je jeden z nejúžasnějších sportů, chytit jednu z přírodních sil - lomící se vlnu a sjíždět po celé její délce, je neopakovatelný zážitek. Jakmile se Vám povede zhoupnout se z vrcholu vlny a projedete se po mase vody, která se bude valit za Vámi, již nebudete chtít nikdy přestat.

Agadir - Vydejte se s námi na dovolenou
Hledat

Nabízíme ještě levnější letenky a ubytování..

#Dějiny
Flymeto - Svět na nejlepších vlnách
Flymeto - Svět na nejlepších vlnách
Flymeto - Svět na nejlepších vlnách
Flymeto - Svět na nejlepších vlnách
Flymeto - Svět na nejlepších vlnách
Proč vycestovat do s námi?
  1. Spolupracujeme s nejlepšími partnery v oblasti cestování.
  2. Generátor nejlevnějších letenek.
  3. Hledáme nové možnosti poznání prostřednictvím cestování.
 Prodávejte vlastní zájezdy 500 milionů letů do 10s Sdílejte nabídky s přáteli

Cesta k tomu však není jednoduchá, jak se může zdát z obrázků nebo videí, kde vidíte surfaře, kteří ladně a lehce vykrajují své obloučky na mořské hladině. Surf je jeden s nejobtížnějších a fyzicky nejnáročnějších sportů a cesta k první vlně, která Vám ukáže to pravé kouzlo surfování, vede dlouhou cestou základních surfařských návyků na zpěněné vodě, neúnavného pádlování na line-up a poté zase pádlování a pádlování, až nakonec budete odměněni jízdou na vlně. Čím více se budete zlepšovat, tím více sladkých odměn budete dostávat. Ti, kdo již mají své první surfařské krůčku za sebou, by mohli určitě potvrdit.

Surfování není však jen sport, zábava, ale i životní styl a umění. Historie surfování sahá hluboko do minulosti. Surfing vznikl na Havajských ostrovech jako výsadní aktivita Starších, kteří si tak udržovali fyzickou kondici. Havajani měli dokonce pro tradici sjíždění vln název, “he’e nalu”, a říká se, že se za dobré vlny i modlili. Koncem osmnáctého století, po objevení ostrovů kapitánem Cookem, se na Havaj začali sjíždět plantážníci, misionáři či dobrodruhové a havajské tradice šly stranou, ruku v ruce se surfingem. O jeho návrat na scénu se postarali v počátcích dvacátého století havajští mladíci, kterým se říkalo “Beach boys of Waikiki”.

Pokud jste začátečník a toužíte se na surfu naučit není v dnešní době nic jednoduššího, než vycestovat do surf campu, kterých je opravdu velké množství a nejlepší kombinace letenek do dané destinace najdete u nás v online vyhledávači.

Jestli patříte už k ostříleným surfařům, níže vám dáme tip na destinace podle ročního období a k nim kombinaci letenky a ubytování.

Nechte se s námi unášet na těch nejlepších vlnách.

Leden až březen

Duben až červen

Červenec až září

Říjen až prosinec

Populární kombinace letůTagy

Kategorie