Výhody registrace u Flymeto
  1. Dostaneme vás bezpečně zpátky domů.
  2. Generátor nejlevnějších letenek.
  3. Umíme se o vás během cesty postarat.
 1.5 milionů hotelů do 10s
 Pohodlné hledání
 Mluvíme vaším jazykem
 Prodávejte vlastní zájezdy
 Sdílejte nabídky s přáteli
Letenky
Odkud

Praha (PRG)   Vídeň (VIE)

Kam

Agadir (AGA)

Nairobi: divočina odvedle
Afrika · Keňa
4. července 2019 3 min čtení
Číst více..

Svět na nejlepších vlnách

Atmosféra zapadajícího, nebo vycházejícího slunce, krásné lesknoucí se moře a šum vln, které omývají pláž, tenhle pohled se vám naskytne, když držíte v ruce prkno a chystáte se na moře. Najednou jste tam jenom vy, prkno a mocná příroda. Klid v kombinaci s adrenalinem, který vám koluje celým tělem. Tak přesně tyhle pocity vám nabízí surfování.

Surfování je jeden z nejúžasnějších sportů, chytit jednu z přírodních sil - lomící se vlnu a sjíždět po celé její délce, je neopakovatelný zážitek. Jakmile se Vám povede zhoupnout se z vrcholu vlny a projedete se po mase vody, která se bude valit za Vámi, již nebudete chtít nikdy přestat.

Agadir - Vydejte se s námi na dovolenou
Hledat

Nabízíme ještě levnější letenky a ubytování..

#Dějiny
Flymeto - Svět na nejlepších vlnách
Flymeto - Svět na nejlepších vlnách
Flymeto - Svět na nejlepších vlnách
Flymeto - Svět na nejlepších vlnách
Flymeto - Svět na nejlepších vlnách
Proč vycestovat do s námi?
  1. Jsme solidní prodejci letenek, působíme na trhu od roku 2016.
  2. Nabízíme více než 600 milionů letových kombinací.
  3. Silný zákaznický servis.
 Sdílejte nabídky s přáteli 500 milionů letů do 10s Mluvíme vaším jazykem

Cesta k tomu však není jednoduchá, jak se může zdát z obrázků nebo videí, kde vidíte surfaře, kteří ladně a lehce vykrajují své obloučky na mořské hladině. Surf je jeden s nejobtížnějších a fyzicky nejnáročnějších sportů a cesta k první vlně, která Vám ukáže to pravé kouzlo surfování, vede dlouhou cestou základních surfařských návyků na zpěněné vodě, neúnavného pádlování na line-up a poté zase pádlování a pádlování, až nakonec budete odměněni jízdou na vlně. Čím více se budete zlepšovat, tím více sladkých odměn budete dostávat. Ti, kdo již mají své první surfařské krůčku za sebou, by mohli určitě potvrdit.

Surfování není však jen sport, zábava, ale i životní styl a umění. Historie surfování sahá hluboko do minulosti. Surfing vznikl na Havajských ostrovech jako výsadní aktivita Starších, kteří si tak udržovali fyzickou kondici. Havajani měli dokonce pro tradici sjíždění vln název, “he’e nalu”, a říká se, že se za dobré vlny i modlili. Koncem osmnáctého století, po objevení ostrovů kapitánem Cookem, se na Havaj začali sjíždět plantážníci, misionáři či dobrodruhové a havajské tradice šly stranou, ruku v ruce se surfingem. O jeho návrat na scénu se postarali v počátcích dvacátého století havajští mladíci, kterým se říkalo “Beach boys of Waikiki”.

Pokud jste začátečník a toužíte se na surfu naučit není v dnešní době nic jednoduššího, než vycestovat do surf campu, kterých je opravdu velké množství a nejlepší kombinace letenek do dané destinace najdete u nás v online vyhledávači.

Jestli patříte už k ostříleným surfařům, níže vám dáme tip na destinace podle ročního období a k nim kombinaci letenky a ubytování.

Nechte se s námi unášet na těch nejlepších vlnách.

Leden až březen

Duben až červen

Červenec až září

Říjen až prosinec

Populární kombinace letůTagy

Kategorie