Letenky

Odkud

PRG (PRG)   VIE (VIE)

Kam

Nice (NCE)

Odlet

Cestující

2

Šup Šup na karneval do Nice!

Od: #flymeto   |   29. ledna 2016

Máte poslední příležitosti rezervovat si své letenky na skvělý zájezd do Nice na úžasný karneval!

Francouzské město Nice se nachází na Azurovém pobřeží Středozemního moře. Každý rok v únoru se zde koná akce Carnaval de Nice. Letos se koná v termínu od 12.-28.2.2016!

Karneval v Nice se koná prakticky již od středověku a v posledních letech je to nejvýznamnější zimní událost pořádaná na Azurovém pobřeží. Každý rok Nice v období karnevalu navštíví okolo milionu návštěvníků, kupte si letenky online, a buďte mezi nimi i Vy!

Hlavními průvody jsou již řadu let Carnival Parade a Flower Parade, charakteristické jsou alegorické a varietní vozy s tanečníky, umělci a obří loutky, streetové umění i kapely ze všech koutů světa.

Na hlavní průvody se platí vstupné. Zajímá vás karnevalový program?

Na slavnostní zahájení festivalu v pátek 12.2. je vstup zdarma, začíná se ve 21.00. Následující den od 14.30 začínají hlavní průvody Flower Parade, večer ve 21.00 startuje i Carnival Parade of lights, okouzlující světelná show, na které je potřeba mít zakoupenou vstupenku.

V neděli 14.února v 10.00 si nenechte ujít Nice Carnival Run, Socca Party a odpoledne pak Parada Nissarda.

V úterý 16. února se opět ve 21.00 uskuteční Carnival Parade of lights, následující středu Flower Parade od 14.30, a 19.2. pak očekávaný Lou Queernaval (průvod gayů).

Po zbylé dny se akce opět opakují, poslední den karnevalu, t.j. 28.2., proběhne od dopoledne Carneval Dip se Zumba Party, Socca Party, Carnival Parade a ve 21.00 se zúčastněte Slavnostního zakončení festivalu s ohňostrojem, na který je vstup zdarma.


comments powered by Disqus

Tagy

Kategorie