Počasí na Srí Lance je víceméně stále po celý rok, teploty u pobřeží se pohybují mezi 25 a 30°C. V nížinách a horách mezi 15 a 18°C. Jediné, na co si dávat pozor jsou monzuny. Od prosince do dubna v hlavní sezóně je nejlepší strávit dovolenou na jihu ostrova, naopak mimo sezónu od května do října spíše východní pobřeží.

Počasí v Colombu

Počasí v Colombu je celý rok stálé, výjimkou jsou měsíce červenec a srpen, které jsou nejdeštivější. Teplota moře je vhodná pro celoroční plavání.

COLOMBO

Kdy letět na Srí Lanku

Na Srí Lanku můžete letět celoročně. Nejoblíbenější je období od prosince do dubna. To je tzv hlavní sezóna a určitě se odrazí na cenách, jak letenek, tak ubytování.

Kdy je ale ideální vyrazit na Srí Lanku záleží na vašem itineráři. Od ledna do dubna je nejlepší trávit čas na jihozápadě ostrova nebo v horách. Případně i od července do září, ale oceán může být rozbouřený a je třeba si dávat pozor. Od dubna do října se doporučuje východní a severní pobřeží. Počasí je slunečné a oceán klidný.

Nejlevnější letenky do Colomba v kontextu počasí

Graf popisuje minimální nalezené ceny letenek do Colomba a jejich vývoj dle týdnů. Další údaje na grafu ukazují průměrné denní a noční teploty a úhrn srážek, jsou-li data k dispozici. Prokliknutím na jednotlivé sloupce v grafu získáte podrobnější aktuální údaje z vyhledávače.

Cena nejlevnější zpáteční letenky z Prahy do Colombo v CZK

Tedy vidíte, které datum je pro odlet do Colomba nejlepší vzhledem k vývoji počasí v destinaci a vzhldem k aktuální ceně letenky.

Nejlevnější letenky do Colomba

Následující graf zobrazuje přehled nejnižších cen letenek do Colomba v kontextu počasí. Prokliknutím na jednotlivé sloupce v grafu získáte podrobnější aktuální údaje z vyhledávače.

Cena nejlevnější zpáteční letenky z Vídně do Colombo v CZK

Co dál vědět o Srí Lance

Víte vše pro cestu na Srí Lanku? Je čas vybrat letenku.

Vybrat letenku