Letenky

Odkud

Praha (PRG)   Vídeň (VIE)

Kam

Evropa (Evropa)

Odlet

Cestující

2

Pár rad, jak předejít setkání s medvědem
Denně pro vás aktualizujeme pestrou nabídku tipů, kam letecky vyrazit na dovolenou či za poznáním, například v zemích, kde je málo turisty navštěvovaná příroda, se mohou často vyskytovat medvědi, kteří jsou z velkých šelem nejnebezpečnější, pokuste se setkání zabránit včas a ušetřete si tak nepříjemnou chvíli. V prvé řadě je důležité držet se turistických tras, pokud je to možné. Jestliže procházíte nepřehledným terénem, mluvte nebo si zpívejte, případně se ozvěte různými nepřirozenými zvuky, například cinknutí kovových předmětů, aby o vás medvědi včas věděli a měli možnost se vám vyhnout.
Číst více..

Slyšeli jste již o rakouském národním parku Kalkalpenu?

Od: #flymeto   |   1. února 2016

Jste sportovně založeni? Tady si to opravdu užijete! Zastavte se v městečku Windischgarsten, které leží na jižním okraji národního parku, nádherné údolí je obklopené horami a najdete zde ideální podmínky pro sportovní aktivity, užijete si zde především cyklistiku, prolézání soutěsek, ale i golf či jízdu na koni.

Lákají vás vyšší nadmořské výšky? Zdolejte kopec Wurbauerkogel, zvolit můžete trasu pěší a zároveň naučnou, nebo se nahoru nechte vyvézt lanovkou. Pod vámi se nachází 1,5 km dlouhá letní sáňkařská dráha nebo malá horská dráha Alpine Coaster.

Vezměte s sebou i děti, najdete tady skvělou zábavu pro celou rodinu! S lukem a šípem můžete střílet po atrapách divokých zvířat, z rozhledny se vám naskytne jedinečný výhled na okolní dvoutisícovky. Další dny si rozhodně udělejte výšlap na Schrocken (2 289 m n.m.), z Hinterstoderu vyjeďte lanovkou k jezeru Schafkogelsee na vyhlídku Dachsteinblick, můžete dále pokračovat kamenitými serpentinami do 2 000 m n.m. Před vámi se budou majestátně tyčit alpské vrcholy s ledovci, jednoduše opravdová nádhera.

Překrásné místo, kde máte stovky možností nekonečných treků na desítkách vrcholů, které můžete absolvovat s celou rodinou, nebo si užijte jízdu na raftu, na kánoích, divoké odpoledne na motorových člunech nebo dokonce vikingských lodích, vyzkoušejte paragliding, vydejte se na skvělou zábavu do lanového města, k vodnímu dovádění využijte termály, uspořádejte si rodinný turnaj v minigolfu, vyrazte na noční túru s pochodněmi plnou adrenalinu a nenechte si ujít spoustu dalších možností nejen sportovního vyžití!

Máme pro vás , využijte proto naší nabídky a užijte si třeba velikonoční prázdniny právě v tomto malebném národním parku!

Letenky do oblíbených destinací

Letenky obsahují všechny poplatky a taxy vyjma příplatků za zavazadla navíc.


comments powered by Disqus

Tagy

žádné tagy

Kategorie