Výhody registrace u Flymeto
  1. Generátor nejlevnějších letenek.
  2. Umíme se o vás během cesty postarat.
  3. Jsme solidní prodejci letenek, působíme na trhu od roku 2016.
 1.5 milionů hotelů do 10s
 Sdílejte nabídky s přáteli
 500 milionů letů do 10s
 Mluvíme vaším jazykem
 Tvořte svoje itineráře
Letenky
Odkud

Praha (PRG)   Vídeň (VIE)

Kam

Evropa (Evropa)

Slovinsko – to je moře a nedotčená krajina

Slovinsko vám nabídne nedotčenou přírodu a úžasně prožitou dovolenou. Naleznete zde zeleň a nádhernou přírodu i moře. Tento malý stát nabízí stále lepší služby a tak vám nic nebrání zde strávit příjemných několik dní či týdnů.

Letecky do Slovinska

Do Slovinska můžete vyrazit nejen po vlastní ose, ale také letecky. Z Prahy zde létá pravidelný přímý spoj a doba letu trvá zhruba 65 minut. Po samotném Slovinsku pak můžete cestovat místní vlakovou a autobusovou dopravou v moderních spojích.

Slovinská riviéra

Pobřeží o délce asi 50 km skrývá nádherná přímořská městečka dýchající atmosférou staré Itálie. V minulosti byla tato městečka v držení Benátčanů a historie je zde znát. Navštívit můžete městečka Pirana, Koper nebo Izolu.

Tertský záliv nabízí klimatické lázně a poklidné městečko, kde naleznete řadu útulných kaváren, večerní zábavy i kasína. Po celém pobřeží naleznete písčité pláže. Městečko Piran se často přirovnává k Benátkám a jeho dominantou je kostel nebo malebné náměstí Piazza Tartini. Poloostrov chrání hradební opevnění. Hradby jsou zpřístupněny za poplatek a získáte z nich nádherný výhled na Terst, Terstský záliv i italskou pevninu.

Za návštěvu stojí Bledské jezero, které Slovinci berou za svůj symbol. Uprostřed ostrova stojí malý kostelíček, ke kterému vás doveze převozník. Jezero nabízí koupání, projížďky na loďkách nebo rybolov. Nad jezerem se tyčí hrad, ke kterému se můžete rovněž vydat. Nedaleko Bledského jezera leží národní park Triglav, jehož součástí je rovněž jezero Bohinjské. Najdete zde mnoho vzácné fauny a flory včetně orla skalního a medvědů.

Slovinsko stojí za návštěvu po celý rok. Naleznete zde mnoho památek ze seznamu UNESCO, můžete zde strávit dovolenou u moře nebo naopak aktivní dovolenou na horách. Na cestu vám stačí pouze pas. Úředním jazykem je slovinština a italština. Nezapomeňte si včas rezervovat . Za ten výlet vám rozhodně stojí.Tagy

žádné tagy

Kategorie