Výhody registrace u Flymeto
  1. Garance nejlevnějšího nákupu.
  2. Hledáme nové možnosti poznání prostřednictvím cestování.
  3. Jsme solidní prodejci letenek, působíme na trhu od roku 2016.
 Tvořte svoje itineráře
 Prodávejte vlastní zájezdy
 1.5 milionů hotelů do 10s
 500 milionů letů do 10s
 Pohodlné hledání
Letenky
Odkud

Praha (PRG)   Vídeň (VIE)

Kam

Ljubljana (LJU)

Odpočiňte si a relaxujte v nejlepších lázních Slovinska

Pojďte se s námi podívat, které termály patří mezi ty nejoblíbenější v Slovinksku.

Lázně Moravske Toplice u městečka Murska Sobota se pyšní horkými prameny dosahující 72°C, které byly objeveny v 50. letech náhodou při pokusných vrtech při hledání ropy. Nabídkou těchto lázní jsou dlouhé řady léčebných terapií, služeb a doprovodných programů. Uzavřený lázeňský komplex zahrnuje 22 vnitřních i venkovních bazénů s celkovou vodní plochou 5 000 m2. Zdejší raritou je tzv. “černá termální voda”, která je vysoce koncentrovaná, kalná, slaná a lehce zapáchá naftou.

Lázně Lendava patří mezi nejnovější lázeňská zařízení ležící v těsné blízkosti maďarských hranic na severovýchodě Slovinska. Léčivé minerální prameny s vysokým obsahem parafínu je ideální k léčbě revmatických onemocnění, následků popálenin, kožních problémů, gynekologických onemocnění, pooperačních stavů a onemocnění nervového systému. Návštěvníkům je k dispozici termální koupaliště s několika bazény o teplotě vody 28-38°C, vodní atrakce, wellness centrum a další moderní služby jsou samozřejmostí.

Za zmínku stojí i lázně Ptuj. Samo stejnojmenné město Ptuj je jedno z nejstarších měst Slovinska. V římských dobách bývalo toto město regionálním centrem a dodnes si zachovalo nádherný historický vzhled.

Zdejší lázně proslavila termální uhličitá voda o příjemné teplotě 39-54°C, která vyvěrá z hloubky 1 050 až 1 590 metrů. Má blahodárné účinky na pohybové ústrojí, léčbu neurologických onemocnění a na rehabilitaci revmatických a degenerativních onemocnění. Velkou atrakcí je termální park, kde najdete 7 venkovních a 6 vnitřních bazénů.

Letenky levně do Slovinska zakoupíte online z pohodlí domova, prožijte skvělou dovolenou, kde si příjemně odpočinete a načerpáte nové síly.Související články

Tagy

Kategorie