Letenky

Odkud

Praha (PRG)   Vídeň (VIE)

Kam

Evropa (Evropa)

Odlet

Cestující

2

Slosování vítězů o vůz na rok zdarma

Od: #flymeto   |   6. prosince 2019

Dne 5.12.2019 proběhlo slosování prvních 3 vítězů o vůz od Flymeto na rok ZDARMA

V prostorech společnosti Flymeto proběhlo ve čtvrtek 5.12.2019 v 15.00 hodin slosování prvních tří vítězů v soutěži o vůz zdarma na celý rok.Vítězkami se staly tři ženy, a to paní Anna K., Martina A. a Lucie K.

Za nás a celý tým Flymeto vítězkám gratuluje i papoušek Paco.

Se všemi vítězkami se v následujících dnech spojíme, dohodneme místo a čas slavnostního předání vozů. Ještě jednou opakujeme, že se jedná o vozy Peugeot 208 v barvách Flymeto v plné výbavě.

Pro všechny ostatní chceme vzkázat, že nic není rozhodně ztraceno. Ve hře je ještě 6 aut! Následující slosování  opět o 3 vozy Peugeot 208 proběhne na začátku měsíce ledna 2020 a v osudí budou všichni zaregistrovaní klienti,  kteří si koupí letenky na Flymeto v průběhu měsíce prosinec 2019 a zaregistrují se na webových stránkách https://soutez.flymeto.com.

Poslední slosování, zase o 3 vozy Peugeot 208 proběhne na začátku měsíce února 2020 a vítězové budou vybráni ze všech zaregistrovaných klientů, kteří si koupí letenky v měsíci lednu 2020.

Tak hurá do toho! Ceny letenek u nás začínají již na pár stovkách. Tak snadná cesta k novému autu nikde jinde jako u nás na Flymeto není!

Pacův tip

Každý klient, který si koupí letenky v uvedených měsících bude mít ve slosovacím bubnu tolik kuponů, kolik je celkový počet leteckých segmentů v rámci zakoupených letenek. Tedy například pokud si někdo koupí 2 letenky z Prahy do New Yorku s jedním přestupem, bude mít celkem 8 kuponů ve slosování. Tedy čím více letenek a více leteckých segmentů, tím máte vyšší pravděpodobnost, že vyhrajete vůz na rok zdarma od Flymeto :-)!!

Zde si můžete pustit video ze slosování vítězů za měsíc listopad ze dne 5.12.2019

Odkaz na video na YouTube: https://youtu.be/ZFTikD3UljM

O jaká auta hrajete

O jaká auta hrajete, lze vidět na následujícím obrázku.

Letenky do oblíbených destinací

Letenky obsahují všechny poplatky a taxy vyjma příplatků za zavazadla navíc.


comments powered by Disqus

Tagy

žádné tagy