Letenky

Odkud

PRG (PRG)   VIE (VIE)

Kam

Manchester (MAN)

Odlet

Cestující

2

Sháníte svému miláčkovi dárek ke dni sv. Valentýna?

Od: #flymeto   |   25. ledna 2016

Máme pro vás originální tip na opožděný dárek, vstupenkou na zápas Manchester United vs Arsenal FC uděláte radost každému milovníku sportu, a fotbalu zvláště!

Prožít fotbalový zápas naživo ve vyprodaném stadionu Old Trafford v Manchesteru, to je exkluzivní zážitek. Zápas se odehraje na konci února, nicméně toto pozdní překvapení udělá vskutku mnoho radosti každému muži.

Společně můžete zažít skvělý prodloužený víkend v tomto krásném a zajímavém městě. Levné cestování letadlem jistě oceníte!

Oslňte svého partnera a potěšte ho tentokrát vy! Vzdejte se romantické večeře při svíčkách, z jedinečné fotbalové atmosféry budete nadšeni.

Před zápasem si aktivně odpočinete prohlídkou místních galerií a zajímavých muzeí, kde se na všechny exponáty můžete podívat zblízka.

Pokud se nenabažíte samotného fotbalu, stadion Old Trafford je vám k dispozici i coby muzeum, stadion je druhým největším v Británii dle kapacity diváků. Pyšní se sametovým trávníkem, o které se starají speciální ohřívače a světla, která urychlují růst trávy.

Největším zážitkem z prohlídky pro vás určitě bude průchod “Bránou mistrů” a prohlídka šaten hráčů. Velmi zajímavá je i Síň slávy, ve které figuruje i náš bývalý reprezentant Karel Poborský.

Nejžádanější je exkurze na jižní tribunu, odkud je nejlepší výhled na hřiště, zde zasedají VIP hosté a hlavní televizní štáby i včetně známé BBC.

Prohlídku stadionu občas vedou někteří bývalý hráči, např. Denis Irwin nebo Frank Stapleton, to si rozhodně nenechte ujít! Navštivte i muzeum, kde jsou vystaveny všechny poháry a trofeje za celou historii klubu již od jeho založení.

Před odletem zpět nezapomeňte zakoupit suvenýry s logem klubu.

Nejlevnější letenky do Manchesteru rezervujte ještě dnes, cestujte letecky za pár korun!


comments powered by Disqus

Tagy

Kategorie