Výhody registrace u Flymeto
  1. Hledáme ty nejlepší kombinace letů.
  2. Nabízíme více než 600 milionů letových kombinací.
  3. Umíme se o vás během cesty postarat.
 Tvořte svoje itineráře
 Sdílejte nabídky s přáteli
 Pohodlné hledání
 1.5 milionů hotelů do 10s
 Mluvíme vaším jazykem
Letenky
Odkud

Praha (PRG)   Vídeň (VIE)

Kam

Seychelly (Seychelly)

Pokaždé jiná Madeira
Madeira - oblíbená letní destinace
Evropa · Portugalsko
15. června 2016 2 min čtení
Číst více..

Seychely – ráj na zemi

Křišťálově čistá voda se všemi odstíny modré, jemný bílý písek a velkolepé hladké skalní útvary tvoří jedny z nejkrásnějších pláži na světě. Pláže na Seychelách jsou naprosto ohromující a dechberoucí. Pokud se chcete vyhnout davu, tak máte nespočet možností výběru, jelikož všechny pláže jsou volně přístupné. Bujná vegetace a palmy poskytují příjemný stín i v těch největších horkách.

Džungle a hory

Seychely jsou domovem velmi drsných džunglí, a dokonce i hor, což většinu lidí překvapí. Hladký vzhled žulových hor zaujme nejednoho milovníka krásných přírodních scenérií a přímo to vybízí k jejich prozkoumání. A určitě je to skvělá aktivita, kterou doporučujeme, když vás relaxace na pláži či šnorchlování v moři omrzí.

Korálové útesy

Korálové útesy jsou čím dál cennější, protože bělením je zasažený celý svět. I přesto zde naleznete nádherná místa, která mají zcela neporušený vzhled, kde budete nadšeni fascinujícím podmořským světem bohatým na barevné ryby a korály.

Nádherná fauna a flóra

Budete zaskočení, jak rozmanitá fauna a flora může existovat na ostrovech uprostřed oceánu. Pestrost místních ptáků, exotických zvířat a zajímavých květů zpestří váš pobyt na ostrovech. Až 50 % území jsou národní parky a přírodní rezervace, které obývají i nejvíce ohrožené druhy světa, od nejmenší žáby na zemi až po obří želvy.

Místo pro vaši svatbu

Seychely jsou stále považovány za velmi luxusní destinaci a nenavštěvují je davy turistů. Proto si vždy najdete kousek prázdné pláže pro vaši pro ničím nerušené svatební hostiny nebo romantickou svatební dovolenou.

Pozemský ráj

Letět na Seychely můžete kdykoli se vám zachce, protože díky své poloze je teplota trvale kolem 30°C. A to i v období dešťů, protože ty jsou příjemně teplé a netrvají celé dny. Na celém ostrově nenarazíte na žádné jedovatá zvířata, jelikož v ráji nemají co hledat. V pralesích můžete narazit na ořechy lásky, co jsou plody Lodoicei seychelské. Podobají se ženskému pozadí či ženskému klínu v životní až nadživotní velikosti. Tento obří kokosový ořech dozrává až po sedmi letech, kdy váží 20 až 30 kilogramů a má až půl metru v průměru. Pokud byste jsi chtěli koupit jeden z těchto plodů cena se pohybuje okolo 200 eur. Každý kousek je opatřen registrační známkou a takto označený ořech je možné si odvézt i domu.

I když jsou Seychely považování za luxusní destinaci, v dnešní době lze pořídit letenky za výhodné ceny a poměrně cenově dostupné je i ubytování v penzionech. Oproti standardním tropickým rájům si zde naplno užijete pěší turistiku a cyklistiku. No nejlepší je si pořádně oddechnout na některé z pláží, užít krásné moře a teplé louče slunce.

Populární kombinace letůSouvisející články

Tagy

Kategorie