Výhody registrace u Flymeto
  1. Generátor nejlevnějších letenek.
  2. Garance nejlevnějšího nákupu.
  3. Silný zákaznický servis.
 Pohodlné hledání
 Prodávejte vlastní zájezdy
 1.5 milionů hotelů do 10s
 Mluvíme vaším jazykem
 500 milionů letů do 10s
Letenky
Odkud

Praha (PRG)   Vídeň (VIE)

Kam

Evropa (Evropa)

Senioři nad 55+, vydejte se na víkend do Švýcarska!

Pokud máte toulavé boty, a nikde nevydržíte déle než 2 dny, máme pro vás další perfektní nápad, jak se zbavit nudy doma u televize!

Letecká doprava je levná varianta cestování, komfort na palubě moderních letadel je opravdu chvályhodný!

Sbalte si batoh a pohodlné boty a spolu s vašimi stejně aktivně naladěnými přáteli se vydejte na příjemný víkend v této krásné zemi.

Zažijte jedinečný celodenní výlet do oblasti malebných lázeňských středisek poblíž Ženevského jezera. Zde si prohlédněte vyhlášené náměstí s luxusními hotely, penziony a nádhernými, upravovanými pěšími květinovými promenádami Montreux a Vevey. Zastavte se u zámku Chillon, který kdysi sloužil jako královská rezidence pro savojská hrabata, ale dokonce i jako věznice. Úchvatné městečko Le Bouveret v údolíčku řeky Rhony nabízí možnost návštěvy nádherného parku švýcarské železnice.

Pokud jste si přibalili i pohorky, pak společně vyrazte na nenáročnou turistiku do přírodního regionu Jungfrau, odkud je též možno vyjet lanovkou na některý z tyčících se vrcholů nad vámi, naskytnou se vám jedinečné, panoramatické výhledy na ledovce a vrcholky hor Eiger, Monch či Jungfrau. Zastavte se i v Luzernu, projděte se jeho centrem, kde uvidíte spoustu malebných náměstí s kašnami i městskými domy s bohatě zdobenými, malovanými štíty, a krásné romantické procházky nabízí nábřeží řeky Reuss s krytými dřevěnými mosty.

Rezervujte si své letenky do Švýcarska a cestujte s veškerým pohodlím do této překrásné země! Bezkonkurenční ceny letenek vám usnadní vytoužené cestování, procestujte Evropu i svět v tomto krásném životním období, navíc můžete cestovat i s vnoučaty, i oni mají jako děti výhodné slevy za letenky!Tagy

žádné tagy

Kategorie