Výhody registrace u Flymeto
  1. Umíme se o vás během cesty postarat.
  2. Generátor nejlevnějších letenek.
  3. Hledáme ty nejlepší kombinace letů.
 Sdílejte nabídky s přáteli
 500 milionů letů do 10s
 1.5 milionů hotelů do 10s
 Prodávejte vlastní zájezdy
 Tvořte svoje itineráře
Letenky
Odkud

Praha (PRG)   Vídeň (VIE)

Kam

(YUL)

S celou rodinu na hokejový zápas do Montrealu!

Město ležící v provincii Quebec, přesněji na ostrově Montreal Island, ve kterém je hlavní zajímavostí tzv. Podzemní město, což je spleť podzemních chodeb lemovaných obchody spojujících jednotlivé části města.

V zimě zde můžete nakoupit v teple, aniž byste museli mrznout v ulicích. Pohodlně se odsud dostanete i k metru.

Montreal je také centrem kin, proto si zakupte lístky na premiéru velkofilmu z nabídky, a budete pyšní, že jste film viděli dříve než ostatní!

Město ožívá v noci hlavně v ulici St. Catherine, kde vás do víru noční zábavy vnese rytmus moderní hudby.

Pokud se zde vydáte v době, kdy Kanada slaví svátek Canada Day, máte jedinečnou příležitost na vlastní oči spatřit obrovský dort, který mívá až 3 m v průměru.

Při pobytu v této destinaci rozhodně nevynechejte prohlídku katedrály Notre Dame, vyhlídku na město z Mount Royal, Olympijský stadion, návštěvu historické části města, katedrálu Queen Mary of the World na náměstí Place du Canada, chloubu římskokatolické církve s nádhernými malbami uvnitř, a především St. Joseph Oratory, jedná se o největší kostel v Kanadě s vnitřní kupolí, jehož dominantou je nádherně zdobený interiér, ze kterého vás budou přecházet zraky.

Radnice City Hall z 19.stol. stojí taktéž za shlédnutí.

V neposlední řadě nesmíte vynechat Bell Centre, hokejovou arénu místního klubu Canadiens, která je samozřejmě hojně využívána i pro rockové koncerty i k různým kulturním představením, které navštivte v případě, že v době vašeho pobytu nehraje důležitý hokejový zápas domácího klubu, který bude hlavní a největší atrakcí vaší dovolené!

Nabídka, které neodoláte! Letenky do Montrealu nyní za jedinečné ceny, z Prahy se pohodlně dostanete do cílové destinace už za 14 hodin!

Proto neváhejte a nenechte si ujít zápas oblíbených Canadiens naživo!Související články

Kategorie