Výhody registrace u Flymeto
  1. Umíme se o vás během cesty postarat.
  2. Hledáme nové možnosti poznání prostřednictvím cestování.
  3. Hledáme ty nejlepší kombinace letů.
 500 milionů letů do 10s
 Sdílejte nabídky s přáteli
 1.5 milionů hotelů do 10s
 Tvořte svoje itineráře
 Mluvíme vaším jazykem
Letenky
Odkud

Praha (PRG)   Vídeň (VIE)

Kam

Colombo (CMB)

Rozbalte si vánoční dárky na pláži

Písečné pláže, kokosové palmy, spalující slunce a Atlantský oceán. Srí Lanka, země čaje, slonů a všudy přítomných tuktuků. Překrásná příroda všude kolem vás, tohle vše vás čeká na tomto nádherném a klidném místě.

Rozhodně a především nesmíte vynechat pláž v Nilaveli, která se nachází pár kilometrů od města Trincomale na Severovýchodním pobřeží ostrova. Pokud navíc milujete potápění a šnorchlování, zde jsou jedny z nejlepších podmínek na ostrově. Navíc si můžete udělat výlet do národního parku na ostrov Pigeon Island, kde se můžete těšit na úžasné šnorchlování, pokud budete mít štěstí, uvidíte i baby žraloky.

Přibližně ve středu východního pobřeží ostrova máte možnost navštívit jednu z nejluxusnějších zátok na Srí Lance - Kaldukah. Spousta nových luxusních hotelů nabízejí ty nejexkluzivnější služby i pro velmi náročné dovolenkáře. Vydat se můžete kousek po pláži k opuštěným tyrkysovým lagunám s balvany. Místo je vhodné i k potápění a šnorchlování, avšak korály jsou zde ve velké míře poničené.

Arugam Bay - mekka surfařů, nevynechejte ji ani vy, jestliže jste milovníky tohoto sportu, nebo se surfováním teprve začínáte. Ačkoliv sezona zde začíná až v dubnu, proto se sem rozhodně v hlavní sezoně vraťte! Na pláži naleznete i spoustu půjčoven surfů i výukových škol pro surfaře.

Divoké scenérie nádherných pobřeží se vám naskytnou na pláži v Národním parku Yala. Pláže jsou na většině míst hodně divoké a jsou zde silné proudy, a proto se nedoporučuje na těchto plážích plavání. Najděte si proto nějaké pěkné místo mezi skalami, kde můžete pohodlně relaxovat v některém z přírodních bazénků.

Srí Lanka nabízí velký výběr ubytování, od nejlevnějších pokojů po luxusní apartmány, které jsou ale přesto finančně dostupné pro každého.

V našem online vyhledávači si můžete vybrat kvalitu ubytování, která vám bude vyhovovat.

Zapomenutá pláž nedaleko od Matary je Tallala Beach. Tuhle pláž budou milovat ti, kteří milují skákání do vln.

Využijte a prožijte exkluzivní exotické Vánoce.Související články

Tagy

Kategorie