Letenky

Odkud

PRG (PRG)   VIE (VIE)

Kam

Colombo (CMB)

Odlet

Cestující

2

Rozbalte si vánoční dárky na pláži pod palmami

Od: #flymeto   |   28. listopadu 2015

Akční letenky na Srí Lanku zakupte již nyní a naplánujte si vaši nezávislou dovolenou a užijte si netradiční Vánoce v exotice. Nenechte si ujít naše tipy na nejlepší pláže na Srí Lance.

Rozhodně a především nesmíte vynechat pláž v Nilaveli, která se nachází pár kilometrů od města Trincomale na Severovýchodním pobřeží ostrova. Pokud navíc milujete potápění a šnorchlování, zde jsou jedny z nejlepších podmínek na ostrově. Navíc si můžete udělat výlet do národního parku na ostrov Pigeon Island, kde se můžete těšit na úžasné šnorchlování, pokud budete mít štěstí, uvidíte i baby žraloky.

Přibližně ve středu východního pobřeží ostrova máte možnost navštívit jednu z nejluxusnějších zátok na Srí Lance - Kaldukah. Spousta nových luxusních hotelů nabízejí ty nejexkluzivnější služby i pro velmi náročné dovolenkáře. Vydat se můžete kousek po pláži k opuštěným tyrkysovým lagunám s balvany. Místo je vhodné i k potápění a šnorchlování, avšak korály jsou zde ve velké míře poničené.

Arugam Bay - mekka surfařů, nevynechejte ji ani vy, jestliže jste milovníky tohoto sportu, nebo se surfováním teprve začínáte. Ačkoliv sezona zde začíná až v dubnu, proto se sem rozhodně v hlavní sezoně vraťte! Na pláži naleznete i spoustu půjčoven surfů i výukových škol pro surfaře.

Divoké scenérie nádherných pobřeží se vám naskytnou na pláži v Národním parku Yala. Pláže jsou na většině míst hodně divoké a jsou zde silné proudy, a proto se nedoporučuje na těchto plážích plavání. Najděte si proto nějaké pěkné místo mezi skalami, kde můžete pohodlně relaxovat v některém z přírodních bazénků.

Zapomenutá pláž nedaleko od Matary je Tallala Beach. Tuhle pláž budou milovat ti, kdož milují skákání do vln.

Využijte a prožijte exkluzivní exotické Vánoce!


comments powered by Disqus

Tagy

Kategorie