Výhody registrace u Flymeto
  1. Umíme se o vás během cesty postarat.
  2. Hledáme ty nejlepší kombinace letů.
  3. Jsme solidní prodejci letenek, působíme na trhu od roku 2016.
 1.5 milionů hotelů do 10s
 Tvořte svoje itineráře
 Sdílejte nabídky s přáteli
 Mluvíme vaším jazykem
 500 milionů letů do 10s
Letenky
Odkud

Praha (PRG)   Vídeň (VIE)

Kam

Milán (MIL)

Putování po jezerech VI.

Hledáte místo k ideální dovolené, kam se budete rádi vracet? Pokud pravidelně sledujete naše “Putování po jezerech”, jistě napjatě čekáte na další skvělý tip! Zdejší klima, zátiší Alp a blankytně modré jezero si zkrátka zamilujete! Vyhlášené letovisko Riva je vyhledávaným centrem nejen luxusu, ale především windsurfingu, pro který zde najdete skvělé podmínky.

Jezero Lago di Garda je v sezóně po celý rok, a proto se sem můžete vydat ve kterémkoliv ročním období, a vždy vám poskytne úchvatné scenérie. Je často vyhledávaným plážovým resortem, místy s dlouhými promenádami s přírodními plážemi, které poskytují dostatek soukromí.

Také cyklisté si tuto oblast zamilují, najdou zde několik set kilometrů unikátních cyklistických tras i sjezdů. Lago di Garda je skvělou volbou, pokud jste příznivci horolezectví či nordic-walkingu, canoyingu, paraglidingu, milujete svět z koňského hřbetu, a pokud je golf vaší životní vášní.

V rámci této úžasné dovolené navštivte vodní hrad v Sirmione, kamenné staré město na útesu a Catullovu jeskyni.

Nedaleko ve Veroně se nachází také Římský amfiteátr, obrovské množství památek z období antiky až po nedávnou minulost budete chtít vidět stále znovu. Historické centrum Verony je hojně navštěvované turisty, kteří nejčastěji míří na náměstí Piazza delle Erbe, poblíž v nádvoří jednoho z paláců najdete i slavný balkon ze Shakespearova dramatu Romeo a Julie.

Spatřete všechna známá jezera světa na vlastní oči, každé z nich má své kouzlo i přenádhernou krajinu. U nás zakoupíte levně!

Cestujte letecky v pohodlí a ušetřete si čas i peníze! Odpočiňte si od řízení automobilu a nechte se obsluhovat v letadle i na dovolené!Související články

Tagy

Kategorie