Výhody registrace u Flymeto
  1. Hledáme ty nejlepší kombinace letů.
  2. Dostaneme vás bezpečně zpátky domů.
  3. Garance nejlevnějšího nákupu.
 Pohodlné hledání
 1.5 milionů hotelů do 10s
 Sdílejte nabídky s přáteli
 Tvořte svoje itineráře
 Prodávejte vlastní zájezdy
Letenky
Odkud

Praha (PRG)   Vídeň (VIE)

Kam

San Francisko (SFO)

Putování po jezerech V. - Smaragdové jezero

V minulých článcích jsme pro vás připravili zajímavé tipy, kam vyrazit na dovolenou, a především Putování po jezerech nabízí unikátní podívanou na vodní plochy, které mnohdy skrývají překrásnou krajinu, ale také zvláštní odstíny barev, jako například jezero Hillier v Austrálii. Naplánujte si tak perfektní cestu za poznáním jezer z celého světa a zažijte divokou přírodu, křišťálově čistou vodu i dobrodružství.

Sledujte pravidelně naše skvělé tipy a inspirujte se!

Pohoří Sierra Mountains ukrývá jedno nejznámějších a druhé z nejhlubších amerických jezer Lake Tahoe.

Jezero Tahoe má nezaměnitelné kouzlo, často se mu také právem říká “smaragdové jezero” díky jeho smaragdově zeleno-modré barvě. Místní prostředí je velmi krásné a s čistým horským vzduchem tvoří skvělé místo k nabytí nové energie.

Na své si u jezera Tahoe přijdete hlavně jako milovníci rybolovu. Nádhernou krajinu okolo jezera dokreslují hory a jehličnaté stromy.

Součástí parku Lake Tahoe (Nevada) je také menší státní park Sand Harbor, jehož největším lákadlem jsou jeho bílé písky, které v kontrastu s modro-zelenou vodou působí velmi impozantně a výjimečně. Vhodným obdobím, kdy navštívit tento park, je podzim, kdy listy začínají měnit barvu a příroda je zde mnohem krásnější. Jistě stojí za to projít si turistické trasy, kterých je zde na výběr spousta.

Na jezeře i v jeho blízkém okolí na vás čeká mnoho sportovních aktivit, zejména vodní lyžování, kajaky, turistika i létání v horkovzdušném balónu přímo nad jezerem. Na pláži pak najdete příjemné místo k odpočinku.

máme pro vás nyní za úžasnou cenu! Procestujte s námi svět, vydejte se za putováním po jezerech a ušetřete spoustu peněz za letenky!

Populární kombinace letůSouvisející články

Kategorie