Výhody registrace u Flymeto
  1. Spolupracujeme s nejlepšími partnery v oblasti cestování.
  2. Generátor nejlevnějších letenek.
  3. Dostaneme vás bezpečně zpátky domů.
 Mluvíme vaším jazykem
 Prodávejte vlastní zájezdy
 500 milionů letů do 10s
 Tvořte svoje itineráře
 Sdílejte nabídky s přáteli
Letenky
Odkud

Praha (PRG)   Vídeň (VIE)

Kam

Esperance (EPR)

Putování po jezerech III. - růžové jezero Hillier

Růžové jezero Hillier v Austrálii je zajisté přírodní atrakcí číslo jedna, poněvadž jeho nezvyklá růžová barva ročně přiláká stovky tisíc turistů.

Růžový skvost najdete uprostřed hustých kajeputových a eukalyptových lesů na ostrově Middle Island. Tento vodní úkaz je navíc orámovaný pásem bílé soli a písku, takže vypadá opravdu velice zajímavě. Voda však v tomto jezeře není zbarvena pomocí chemických látek, dosud se však nezjistila příčina růžového zabarvení.

Láká vás se v jezeře vykoupat? Přijeďte i s dětmi, jezero je mělké a bezpečné, je zdravotně nezávadné, a koupat se ve slaném “koktejlu” může být perfektním zážitkem pro celou vaši rodinu na celý život.

V minulých článcích jsme pro vás připravili tipy pro putování po jezerech, již jste si koupili letenky do Kanady a Itálie, abyste poznali tyto přírodní vodní krásy?

Naše články na pokračování vás zavedou do dalších čarokrásných míst, kde vzniknou vaše unikátní fotografie impozantních krajin, svlažíte své tělo v příjemně teplé vodě jezer a budete se kochat jedinečnými místy na zemi.

Aktuálně pro vás máme levné letenky do celého světa, můžete se vydat kamkoliv vás napadne, inspirujte se našimi úžasnými nápady, kam vyrazit v létě i v zimě, za každého počasí. Věříme, že vás naše články zaujmou a připravíte sobě či celé rodině a partě přátel nezapomenutelnou dovolenou plnou poznávání i odpočinku. Nač cestovat s cestovkou a být omezeni pohybem pouze v resortech, když si můžete sbalit batoh, fotoaparát a pár osobních věcí a vyrazit na pravé dobrodružství?!

Rezervujte si ještě dnes své místo v letadle, u nás zakoupíte letenky za jedinečné ceny i do Austrálie právě k jezeru Hillier. Neseďte doma a vyrazte za poznáním dalekých končin!Související články

Kategorie