Výhody registrace u Flymeto
  1. Hledáme ty nejlepší kombinace letů.
  2. Nabízíme více než 600 milionů letových kombinací.
  3. Jsme solidní prodejci letenek, působíme na trhu od roku 2016.
 Tvořte svoje itineráře
 Sdílejte nabídky s přáteli
 Prodávejte vlastní zájezdy
 500 milionů letů do 10s
 1.5 milionů hotelů do 10s
Letenky
Odkud

Praha (PRG)   Vídeň (VIE)

Kam

Esperance (EPR)

Putování po jezerech III. - růžové jezero Hillier

Růžové jezero Hillier v Austrálii je zajisté přírodní atrakcí číslo jedna, poněvadž jeho nezvyklá růžová barva ročně přiláká stovky tisíc turistů.

Růžový skvost najdete uprostřed hustých kajeputových a eukalyptových lesů na ostrově Middle Island. Tento vodní úkaz je navíc orámovaný pásem bílé soli a písku, takže vypadá opravdu velice zajímavě. Voda však v tomto jezeře není zbarvena pomocí chemických látek, dosud se však nezjistila příčina růžového zabarvení.

Láká vás se v jezeře vykoupat? Přijeďte i s dětmi, jezero je mělké a bezpečné, je zdravotně nezávadné, a koupat se ve slaném “koktejlu” může být perfektním zážitkem pro celou vaši rodinu na celý život.

V minulých článcích jsme pro vás připravili tipy pro putování po jezerech, již jste si koupili letenky do Kanady a Itálie, abyste poznali tyto přírodní vodní krásy?

Naše články na pokračování vás zavedou do dalších čarokrásných míst, kde vzniknou vaše unikátní fotografie impozantních krajin, svlažíte své tělo v příjemně teplé vodě jezer a budete se kochat jedinečnými místy na zemi.

Aktuálně pro vás máme levné letenky do celého světa, můžete se vydat kamkoliv vás napadne, inspirujte se našimi úžasnými nápady, kam vyrazit v létě i v zimě, za každého počasí. Věříme, že vás naše články zaujmou a připravíte sobě či celé rodině a partě přátel nezapomenutelnou dovolenou plnou poznávání i odpočinku. Nač cestovat s cestovkou a být omezeni pohybem pouze v resortech, když si můžete sbalit batoh, fotoaparát a pár osobních věcí a vyrazit na pravé dobrodružství?!

Rezervujte si ještě dnes své místo v letadle, u nás zakoupíte letenky za jedinečné ceny i do Austrálie právě k jezeru Hillier. Neseďte doma a vyrazte za poznáním dalekých končin!Související články

Kategorie