Výhody registrace u Flymeto
  1. Jsme solidní prodejci letenek, působíme na trhu od roku 2016.
  2. Hledáme nové možnosti poznání prostřednictvím cestování.
  3. Hledáme ty nejlepší kombinace letů.
 1.5 milionů hotelů do 10s
 Mluvíme vaším jazykem
 Pohodlné hledání
 Tvořte svoje itineráře
 Prodávejte vlastní zájezdy
Letenky
Odkud

Praha (PRG)   Vídeň (VIE)

Kam

Milán (MIL)

Putování po jezerech II.

K nejkrásnějším zákoutím Itálie i celých Alp jednoznačně patří jezero Lago di Como. Jeho vodní plochu lemují hory, v létě se teplota vody prohřeje dokonce jako ve Středozemním moři. Vyrazte zde třeba na prodloužený víkend s celou rodinou. Vyměňte letos moře za jezero a nebudete litovat, naopak se sem budete chtít vracet. Okolí jezera i nádherná příroda si vás získá svou nespoutanou krásou, pobřeží je členité, budete obklopeni nádhernou subtropickou florou.

V místě, kde se rozbíhají dvě ramena jezera se nachází Bellagio, odkud se vám naskytnou impozantní výhledy na velkou část jezera i okolní hory. Pokud sem zamíříte na začátku léta, budete svědky nádherného kontrastu rozkvetlé nábřežní promenády a zátiším zasněžených vrcholků hor.

Navštivte také zahradu Villa Melzi s mnoha druhy exotických stromů a květin, najdete zde však i sochy antického božstva i umělecké balustrády.

Do Bellagia se můžete doplavit lodí, vodní trasa vám narozdíl od té pozemské otevře nový pohled na celé okolí. Výlet lodí vás provede z Menaggia, přes Bellagio do Varenny a zpět.

Varenna je nejkrásnější město na východní straně jezera Como. Ve Varenně také navštivte proslulou botanickou zahradu, poté se vydejte stinnou kamenitou pěšinkou ke zřícenině hradu Vezio tyčící se na skalním výběžku nad Varennou.

Nejvyšší hora nad hladinou jezera Como - Lonte Legnone (2609 m n. m.) zaujme svou majestátností.

U jezera Como se nachází i klidná prostředí s oblázkovou či travnatou pláží, najdete je v zátoce Laghetto di Piona.

Hezká písečná pláž se nachází v Lierna v jižní části jezera.

Udělejte si letos krásnou dovolenou v nedaleké Itálii, letecky jste tam za úžasných 85 minut! Užijte si letní pobyt v Itálii, zakupte si své letenky včas a ušetřete ještě více peněz! Letenky levně do Bergamo zakoupíte také online.Související články

Tagy

Kategorie