Výhody registrace u Flymeto
  1. Generátor nejlevnějších letenek.
  2. Jsme solidní prodejci letenek, působíme na trhu od roku 2016.
  3. Garance nejlevnějšího nákupu.
 Sdílejte nabídky s přáteli
 Prodávejte vlastní zájezdy
 500 milionů letů do 10s
 Tvořte svoje itineráře
 Pohodlné hledání
Letenky
Odkud

Praha (PRG)   Vídeň (VIE)

Kam

Curych (ZRH)

Přibalte si pohorky, a vydejte se na Gurten

Krásná dovolená nemusí být jen u moře. Zažijte neopakovatelnou atmosféru čisté bernské přírody, nádherné výhledy na hory i zajímavé historické památky.

Vyrazte do malebné vesničky Gürtendorfli s dřevěnými domky, odkud se příjemnou procházkou dostanete až na vrchol hory Gurten, kde se vám naskytne výhled na celou okolní krajinu. Odpočinout si zde můžete i na lavičce v parku, kterým je Gurten zajímavý. Ačkoliv dosahuje výšky pouhých 864 m n.m., najdete zde spousty dětských atrakcí, divadlo, restauraci, a především rozhlednu.

V zimě se zde dokonce i lyžuje, takže máte příležitost využít skvělé ceny za letenky v kterémkoliv období.

Zvolíte-li několikadenní dovolenou, určitě se v dalších dnech nudit nebudete. Bern se totiž pyšní také orlojem Zytglogge, kde se každou hodinu dávají figurky do pohybu. Volný čas věnujte také expozicím v místních muzeích, například velice zajímavé jsou muzeum pušek, Švýcarské alpské muzeum, nebo historické muzeum.

Rozhodně nevynechejte botanickou zahradu, Einsteinův dům a chrám sv. Vincence. Krásné suvenýry a dobré jídlo zakoupíte v historickém centru města.

Pokud vám to počasí dovolí, švýcarská metropole má k dispozici několik koupališť, která jsou přístupná zcela zdarma. K plavání a vodním radovánkám můžete využít několik bazénů přímo pod budovou parlamentu, nebo vybudované vstupy do průzračné řeky Aare, která svou čistotou doslova láká k příjemnému ochlazení v horkých letních dnech.

Dáte přednost spíše cyklovýletům do okolí švýcarského velkoměsta? Využijte služby zapůjčení jízdních kol na 4 hodiny zdarma.

Švýcarsko je charakteristické svou čistotou ve městech i přírodě, jejich důraz kladen na zdravý životní styl, bioprodukty a svou přátelskost si zamilujete hned při příletu do této nádherné země a sympatického města Bern.

Dejte letos přednost turistice před mořskými vlnami a prožijte pohodové prázdniny. Výhodné letenky do Bernu zakoupíte jedině u nás!Související články

Tagy

Kategorie