Výhody registrace u Flymeto
  1. Hledáme ty nejlepší kombinace letů.
  2. Dostaneme vás bezpečně zpátky domů.
  3. Nabízíme více než 600 milionů letových kombinací.
 Prodávejte vlastní zájezdy
 Tvořte svoje itineráře
 1.5 milionů hotelů do 10s
 Pohodlné hledání
 Sdílejte nabídky s přáteli
Letenky
Odkud

Praha (PRG)   Vídeň (VIE)

Kam

Curych (ZRH)

Přibalte si pohorky, a vydejte se na Gurten

Krásná dovolená nemusí být jen u moře. Zažijte neopakovatelnou atmosféru čisté bernské přírody, nádherné výhledy na hory i zajímavé historické památky.

Vyrazte do malebné vesničky Gürtendorfli s dřevěnými domky, odkud se příjemnou procházkou dostanete až na vrchol hory Gurten, kde se vám naskytne výhled na celou okolní krajinu. Odpočinout si zde můžete i na lavičce v parku, kterým je Gurten zajímavý. Ačkoliv dosahuje výšky pouhých 864 m n.m., najdete zde spousty dětských atrakcí, divadlo, restauraci, a především rozhlednu.

V zimě se zde dokonce i lyžuje, takže máte příležitost využít skvělé ceny za letenky v kterémkoliv období.

Zvolíte-li několikadenní dovolenou, určitě se v dalších dnech nudit nebudete. Bern se totiž pyšní také orlojem Zytglogge, kde se každou hodinu dávají figurky do pohybu. Volný čas věnujte také expozicím v místních muzeích, například velice zajímavé jsou muzeum pušek, Švýcarské alpské muzeum, nebo historické muzeum.

Rozhodně nevynechejte botanickou zahradu, Einsteinův dům a chrám sv. Vincence. Krásné suvenýry a dobré jídlo zakoupíte v historickém centru města.

Pokud vám to počasí dovolí, švýcarská metropole má k dispozici několik koupališť, která jsou přístupná zcela zdarma. K plavání a vodním radovánkám můžete využít několik bazénů přímo pod budovou parlamentu, nebo vybudované vstupy do průzračné řeky Aare, která svou čistotou doslova láká k příjemnému ochlazení v horkých letních dnech.

Dáte přednost spíše cyklovýletům do okolí švýcarského velkoměsta? Využijte služby zapůjčení jízdních kol na 4 hodiny zdarma.

Švýcarsko je charakteristické svou čistotou ve městech i přírodě, jejich důraz kladen na zdravý životní styl, bioprodukty a svou přátelskost si zamilujete hned při příletu do této nádherné země a sympatického města Bern.

Dejte letos přednost turistice před mořskými vlnami a prožijte pohodové prázdniny. Výhodné letenky do Bernu zakoupíte jedině u nás!Související články

Tagy

Kategorie