Výhody registrace u Flymeto
  1. Silný zákaznický servis.
  2. Garance nejlevnějšího nákupu.
  3. Nabízíme více než 600 milionů letových kombinací.
 1.5 milionů hotelů do 10s
 Sdílejte nabídky s přáteli
 Tvořte svoje itineráře
 Mluvíme vaším jazykem
 Pohodlné hledání
Letenky
Odkud

Praha (PRG)   Vídeň (VIE)

Kam

Praia (RAI)

Přemýšlíte nad dovolenou? Máme pro Vás skvělý tip!

Nechte se zlákat na bílé pláže, azurový oceán a vůni Afriky s kapkou divočiny. Oáza klidu, kterou skrývá souostroví Kapverdy, patří mezi nejoblíbenější destinace turistů z celého světa.

Prožijte několik nezapomenutelných dní na jednom z ostrovů a načerpejte spoustu nové energie na návrat do reality a stereotypu domova.

Nejnavštěvovanějším místem turistů je především ostrov Sal. Pokud se však chcete vyhnout přelidněným plážím, vydejte se spíše na ostrov Boa Vista, který skrývá panenskou přírodu, nádherné pláže a neskutečný klid pro skvělý požitek z relaxace.

Nejvyšší sopečná hora Kapverd, černé pláže či lávová pole na vás čekají na ostrově Fogo.

V městečku Santa Maria můžete obdivovat typické domy omítnuté do pastelových barev. Černá pláž poblíž městečka, posetá lávovými kameny, a ideální místo pro windsurfing vás jistě nadchnou.

Pokud máte rádi obrovské vlny, právě tady máte možnost je vidět na vlastní oči. Obdivovat je můžete hlavně v oblasti Buracony na severu, kde je lávové pobřeží poseto přírodními jezírky s azurovou vodou. Je to místo, kde se střetávají přírodní živly.

V průrvě se za klidného počasí můžete koupat. V době příboje se tady zpěněná mořská voda tříští o skaliska a stříká do obdivující výše.

Ve vesničce Pedra de Lume na severovýchodním pobřeží uvidíte spoustu rybářů, kterým můžete přihlížet, jak probíhá proces vylovení a kuchání právě ulovených ryb a žraloků.

Na ostrově Sal rozhodně nevynechejte sopečný kráter, v němž se těží sůl. Koupel v solných jezírcích prý prodlužuje život, zdejší klimatické podmínky jsou srovnatelné s pobytem u Mrtvého moře.

Poznejte život místních domorodců a kupte si již teď letenky do Kapverd. Před cestou není nutné se očkovat, proto si můžete být jistí pohodovou dovolenou.

Pokud se vám zasteskne po civilizaci, na ulicích potkáte rodiny a přátele pospolu, baví se, popíjejí, večeří a velice rádi vás přijmou mezi sebe.

Neodolejte procházkám po nekonečné pláži při východu a západu slunce. Nyní máme pro vás akci na letenky do Kapverd za neuvěřitelně nízké ceny, proto neváhejte a rezervujte si je včas i vy!Související články

Tagy

Kategorie