Výhody registrace u Flymeto
  1. Silný zákaznický servis.
  2. Nabízíme více než 600 milionů letových kombinací.
  3. Garance nejlevnějšího nákupu.
 1.5 milionů hotelů do 10s
 Pohodlné hledání
 Mluvíme vaším jazykem
 500 milionů letů do 10s
 Sdílejte nabídky s přáteli
Letenky
Odkud

Praha (PRG)   Vídeň (VIE)

Kam

Seattle (SEA)

Poznejte Seattle, slavné filmové město!

Město Seattle leží ve státě Washington, bývá často také nazýván jako Brána Aljašky. Navštívit zde rozhodně musíte některé z místních vyhlášených kaváren. Seattle je obklopen hradbou horských hřebenů. Kaskádové pohoří Cascade Range s nejvyšším vrcholem Mount Rainier (4 392 m n.m.) poskytuje Seattlu ochranu před ledovým arktickým vzduchem, pohoří Olympic Mountains s nejvyšší horou Mount Olymp pak vytváří ochranný štít proti tichomořským bouřím.

Mírné klima tak umožňuje návštěvu i aktivní pohyb v přírodě prakticky po celý rok, proto se zde vydejte třeba na den sv.Valentýna a prožijte jej aktivním odpočinkem.

Možnosti vyžití je tady opravdu mnoho, zvolíte zajímavou stezku kolem jezera Green Lake, procházku největším parkem ve městě Discovery Park, či si rádi posedíte v čajovně se zahradou na březích jezera Washington?

I nedaleké hory Olympic a Cascade lákají k lyžování nebo pohodové vycházce, v případě teplejších dní využijte možnost plavby na loďkách nebo plachetnicích, milovníci turistiky potěší vysokohorské túry v národním parku Mount Rainier National Park nedaleko města.

V samém centru Seattlu jistě nepřehlédnete dominantu města Space Needle, z vyhlídkové plošiny ve výšce 185 m spatříte unikátní výhled na město i hory.

S dětmi můžete vyrazit do dětského muzea a do Seattle Aquarium, kde spatříte žraloky, tuleně, apod., navštivte i Experience Music Project - budovu ve tvaru kytary s expozicí novodobých pop star, a nenechte si ujít ani prima zážitek z jízdy historickými vozy hromadné dopravy (Waterfront Trolley).

Ať už se do Seattlu vydáte v kterémkoli ročním období, vždy zde máte mnoho možností, jak strávit čas. rezervujte již nyní a užijte si perfektní dovolenou ve Washingtonu!Související články

Kategorie