Výhody registrace u Flymeto
  1. Generátor nejlevnějších letenek.
  2. Umíme se o vás během cesty postarat.
  3. Hledáme ty nejlepší kombinace letů.
 Sdílejte nabídky s přáteli
 500 milionů letů do 10s
 Mluvíme vaším jazykem
 Tvořte svoje itineráře
 Pohodlné hledání
Letenky
Odkud

Praha (PRG)   Vídeň (VIE)

Kam

New York (NYC)

Poznejte New York na vlastní kůži, máte jedinečnou příležitost!

Rezervujte si letenky do jednoho z nejpůsobivějších měst na světě, do New Yorku! Nyní máte jedinečnou příležitost si toto město zamilovat. Specifický styl tohoto velkoměsta Vás doslova pohltí svou atmosférou i kulturou.

Manhattan, Socha Svobody, muzikály na Broadway, katedrála sv. Patrika a mnoho dalších.. New York má totiž tisíce atrakcí, které čekají právě na vás. Projděte se v nejslavnějším Central Parku, najdete v něm i vzácné dřeviny, velké travnaté plochy pro odpočinek v trávě i obří jezero. Tisíce Newyorčanů tu každý den běhají, jezdí na bruslích, venčí své psy i jezdí na koni.

V horní části Parku se nachází i budova největšího Metropolitního muzea na světě s expozicí sbírky starého Egypta, Řecka i Říma. Ale také Picassa nebo sbírky mayských drahocenností.

Kulturně založení jedinci by neměli vynechat Broadway, která je lemována desítkami známých i méně známých divadel.

Mezi Pátou a Šestou Avenue stojí komplex Rockefellerova centra. Právě odsud pochází typické vánoční záběry bruslících Newyorčanů pod obrovským nazdobeným stromem. Jedná se o obří centrum s restauracemi, obchody i vyhlídkami na město. Kousek odsud se nachází i světoznámé Times Square.

Příjemně strávené odpoledne určitě završíte plavbou lodí z Battery Park na Mannhatanu na Monumentální sochu, tyčící se na ostrově Liberty Island. Rozhodně si nenechte ujít výhled z korunky této slavné Sochy.

Při procházení městem Vám jistě vytráví, proto se vydejte ochutnat pravý fast food, tedy originální hotdogy, párky v rohlíku a hamburgery. Pokud tomuto druhu občerstvení příliš neholdujete, v centru Manhattanu narazíte i na restaurace se zahraniční kuchyní, japonská, korejská, italská, dokonce i česká kuchyně je zde k dispozici.

Když však natrefíte na pouliční stánky s těmito americkými dobrotami, neodoláte! Naložíte si na hotdog patřičnou dávku kečupu, hořčice, zelí, vše posypete osmaženou cibulkou, a už jen zbývá si pravý americký hotdog pořádně vychutnat a cítit se opravdu newyorsky. To přece stojí za to!

I z Vašeho obchodního jednání se může stát příjemně strávená dovolená, levné letenky do určitě využijí i zvídaví studenti a senioři.

Zarezervujte si svou letenku včas, ušetřete čas i peníze a vydejte se přes “velkou louži” za tím pravým dobrodružstvím!Související články

Kategorie