Letenky

Odkud

PRG (PRG)   VIE (VIE)

Kam

New York (NYC)

Odlet

Cestující

2

Poznejte New York na vlastní kůži, máte jedinečnou příležitost!

Od: #flymeto   |   19. srpna 2015

Rezervujte si letenky do jednoho z nejpůsobivějších měst na světě, do New Yorku! Nyní máte jedinečnou příležitost si toto město zamilovat. Specifický styl tohoto velkoměsta Vás doslova pohltí svou atmosférou i kulturou.

Manhattan, Socha Svobody, muzikály na Broadway, katedrála sv. Patrika a mnoho dalších.. New York má totiž tisíce atrakcí, které čekají právě na vás. Projděte se v nejslavnějším Central Parku, najdete v něm i vzácné dřeviny, velké travnaté plochy pro odpočinek v trávě i obří jezero. Tisíce Newyorčanů tu každý den běhají, jezdí na bruslích, venčí své psy i jezdí na koni.

V horní části Parku se nachází i budova největšího Metropolitního muzea na světě s expozicí sbírky starého Egypta, Řecka i Říma. Ale také Picassa nebo sbírky mayských drahocenností.

Kulturně založení jedinci by neměli vynechat Broadway, která je lemována desítkami známých i méně známých divadel.

Mezi Pátou a Šestou Avenue stojí komplex Rockefellerova centra. Právě odsud pochází typické vánoční záběry bruslících Newyorčanů pod obrovským nazdobeným stromem. Jedná se o obří centrum s restauracemi, obchody i vyhlídkami na město. Kousek odsud se nachází i světoznámé Times Square.

Příjemně strávené odpoledne určitě završíte plavbou lodí z Battery Park na Mannhatanu na Monumentální sochu, tyčící se na ostrově Liberty Island. Rozhodně si nenechte ujít výhled z korunky této slavné Sochy.

Při procházení městem Vám jistě vytráví, proto se vydejte ochutnat pravý fast food, tedy originální hotdogy, párky v rohlíku a hamburgery. Pokud tomuto druhu občerstvení příliš neholdujete, v centru Manhattanu narazíte i na restaurace se zahraniční kuchyní, japonská, korejská, italská, dokonce i česká kuchyně je zde k dispozici.

Když však natrefíte na pouliční stánky s těmito americkými dobrotami, neodoláte! Naložíte si na hotdog patřičnou dávku kečupu, hořčice, zelí, vše posypete osmaženou cibulkou, a už jen zbývá si pravý americký hotdog pořádně vychutnat a cítit se opravdu newyorsky. To přece stojí za to!

I z Vašeho obchodního jednání se může stát příjemně strávená dovolená, levné letenky do určitě využijí i zvídaví studenti a senioři.

Zarezervujte si svou letenku včas, ušetřete čas i peníze a vydejte se přes “velkou louži” za tím pravým dobrodružstvím!


comments powered by Disqus

Kategorie