Výhody registrace u Flymeto
  1. Umíme se o vás během cesty postarat.
  2. Jsme solidní prodejci letenek, působíme na trhu od roku 2016.
  3. Hledáme nové možnosti poznání prostřednictvím cestování.
 Sdílejte nabídky s přáteli
 500 milionů letů do 10s
 Mluvíme vaším jazykem
 Pohodlné hledání
 Tvořte svoje itineráře
Letenky
Odkud

Praha (PRG)   Vídeň (VIE)

Kam

Krakov (KRK)

Poznejte nádherný Kraków

Návštěvu tohoto jedinečně krásného polského města začněte třeba koupením si známých polských preclíků.

Kraków se nebojte projít celý, připomíná zmenšenou Prahu, na orientaci není vůbec náročný a snadno se v něm vyzná každý. Rozhodně si projděte Staré město, ze severu do něj vejdete městskou bránou Barbakán, z jihu se k němu dostanete od královského hradu Wawel. Na historické centrum, kde na vás dýchá nezapomenutelná atmosféra, budete rádi vzpomínat, je lemován parkem Planty, který obepisuje místo bývalých středověkých hradeb.

Na hlavním krakovském náměstí Rynek Glówny se určitě zastavte v historické tržnici Sukiennice. V dřevěných krámcích nakoupíte krásné turistické suvenýry.

Navštivte také Kostel Nanebevzetí Panny Marie. Mezi proudícími davy turistů obdivujících třeba skvostný oltář Veita Stosse, narazíte i na několik místních, kteří si i v polední pauze odběhli na menší modlitbu či ke zpovědi.

Kraków si zamilujete hned od počátku. Rezervujte si proto ihned své letenky a vyrazte na hezký víkend či týden za hranice našeho státu. do Polska zakoupíte pouze u nás za jedinečné ceny!

Pokud si letenky zakoupíte včas, třeba ještě stihnete tamní přenádherné adventní trhy plné zářivých světel a světýlek, omamnou vůní vanilky a skořice linoucích se ze stánků.

Zakoupíte zde také originální dárečky pro své blízké a přitom alespoň na chvíli se vžijete do tradic a zvyků, ale také do života místních obyvatel. Poznejte tradiční polské Vánoce na vlastní kůži, neváhejte a prožijte předvánoční dovolenou!Související články

Tagy

Kategorie