Výhody registrace u Flymeto
  1. Nabízíme více než 600 milionů letových kombinací.
  2. Umíme se o vás během cesty postarat.
  3. Spolupracujeme s nejlepšími partnery v oblasti cestování.
 Sdílejte nabídky s přáteli
 Prodávejte vlastní zájezdy
 Mluvíme vaším jazykem
 Tvořte svoje itineráře
 1.5 milionů hotelů do 10s
Letenky
Odkud

Praha (PRG)   Vídeň (VIE)

Kam

Bonaire (BON)

Potápění je lákavým koníčkem

Bonaire láká turisty a návštěvníky na jednu z nejlepších potápěčských lokalit na zemi. Krásy tohoto podmořského světa kolem ostrova se jiné lokalitě rozhodně nevyrovnají. Křišťálově čistá voda a snadný přístup k potápění ocení všichni nadšenci potápění, navíc vynikající místní kuchyně a mírumilovný lid udělají z vašeho pobytu pohádkovou dovolenou.

Bonaire je jedním ze skupiny ostrovů Nizozemských Antil a k návštěvě kratší než 90 dní nebudete potřebovat ani vízum, postačí vám pouze zpáteční letenka a pas platný ještě půl roku po plánovaném odletu z ostrova.

Celoroční léto s průměrnou teplotou 28°C a slunce zde svítí až 12 hodin denně - ostrov se pyšní překrásnou přírodou na souši i pod mořskou hladinou, na tuto exkluzivní destinaci nedají dopustit především milovníci vodních sportů.

Jedna z nejoblíbenějších místních lokalit pro potápění je Sorobon beach. Pláž je chráněná velkým zálivem s pozvolným písčitým vstupem do moře, který záhy střídají korálové útesy.

Jihozápad Bonaire slibuje po celý rok ideální podmínky pro oblíbený kitesurfing, zázemí pro tento sport zde najdou profesionální kitesurfaři i začátečníci, kterým pomohou instruktoři. Jsou zde i půjčovny lodí a surfů, vyjeďte si na Klein Bonaire a uspořádejte si skvělý piknik při zapadajícím slunci.

Sever ostrova pak ukrývá nejstarší přírodní rezervaci Nizozemských Antil – park nesoucí název Washington Slaagbai. Tvoří ho dvě bývalé plantáže, ale najdete zde dokonce i muzeum ostrovní fauny i flory a dozvíte se o historii Bonaire. V parku uvidíte i papoušky či plameňáky.

Nezapomeňte na této dovolené ochutnat místní likér Caduschy.

Neseďte doma, udělejte si letní dovolenou už nyní zjara a užívejte si dny plné slunce a vodních sportů. zakupte u nás ještě dnes!Související články

Kategorie