Letenky

Odkud

PRG (PRG)   VIE (VIE)

Kam

Bonaire (BON)

Odlet

Cestující

2

Potápění je lákavým koníčkem

Od: #flymeto   |   12. března 2016

Bonaire láká turisty a návštěvníky na jednu z nejlepších potápěčských lokalit na zemi. Krásy tohoto podmořského světa kolem ostrova se jiné lokalitě rozhodně nevyrovnají. Křišťálově čistá voda a snadný přístup k potápění ocení všichni nadšenci potápění, navíc vynikající místní kuchyně a mírumilovný lid udělají z vašeho pobytu pohádkovou dovolenou.

Bonaire je jedním ze skupiny ostrovů Nizozemských Antil a k návštěvě kratší než 90 dní nebudete potřebovat ani vízum, postačí vám pouze zpáteční letenka a pas platný ještě půl roku po plánovaném odletu z ostrova.

Celoroční léto s průměrnou teplotou 28°C a slunce zde svítí až 12 hodin denně - ostrov se pyšní překrásnou přírodou na souši i pod mořskou hladinou, na tuto exkluzivní destinaci nedají dopustit především milovníci vodních sportů.

Jedna z nejoblíbenějších místních lokalit pro potápění je Sorobon beach. Pláž je chráněná velkým zálivem s pozvolným písčitým vstupem do moře, který záhy střídají korálové útesy.

Jihozápad Bonaire slibuje po celý rok ideální podmínky pro oblíbený kitesurfing, zázemí pro tento sport zde najdou profesionální kitesurfaři i začátečníci, kterým pomohou instruktoři. Jsou zde i půjčovny lodí a surfů, vyjeďte si na Klein Bonaire a uspořádejte si skvělý piknik při zapadajícím slunci.

Sever ostrova pak ukrývá nejstarší přírodní rezervaci Nizozemských Antil – park nesoucí název Washington Slaagbai. Tvoří ho dvě bývalé plantáže, ale najdete zde dokonce i muzeum ostrovní fauny i flory a dozvíte se o historii Bonaire. V parku uvidíte i papoušky či plameňáky.

Nezapomeňte na této dovolené ochutnat místní likér Caduschy.

Neseďte doma, udělejte si letní dovolenou už nyní zjara a užívejte si dny plné slunce a vodních sportů. zakupte u nás ještě dnes!


comments powered by Disqus

Kategorie