Výhody registrace u Flymeto
  1. Generátor nejlevnějších letenek.
  2. Hledáme nové možnosti poznání prostřednictvím cestování.
  3. Silný zákaznický servis.
 Tvořte svoje itineráře
 Pohodlné hledání
 Mluvíme vaším jazykem
 1.5 milionů hotelů do 10s
 Sdílejte nabídky s přáteli
Letenky
Odkud

Praha (PRG)   Vídeň (VIE)

Kam

Barcelona (BCN)

Polynésie, Mexiko, Čína na jednom místě?

Víte, že v Evropě najdete jedny z nejlepších a nejvyhlášenějších zábavních parků z celého světa? Port Aventura ve Španělsku je rájem pro děti i dospělé.

Zábavní park se nachází nedaleko Barcelony poblíž přímořského letoviska Salou. Rozkládá se na více než sto hektarech a je rozdělen do šesti tématických částí: Polynésie, Mexiko, Čína, divoký západ, Středomoří a Sésamo Aventura, kde si zábavu užijí především děti.

Každá část je věrnou napodobeninou dané země, v oblasti Středomoří najdeme úzké uličky s bílými domečky, v Polynésii uvidíte chýše zakryté palmovými listy i sochy obklopující sopku a vodopády. Divoký západ je přesnou kopií typického westernu, v Číně pak najdete velmi povedené rekonstrukce Zakázaného města a části Velké čínské zdi. Také Mexiko se zde pyšní replikami mayských staveb.

V tématické oblasti Čína se můžete svézt na nejvyšší a nejrychlejší horské dráze v Evropě, která dosahuje rychlosti až 134 km/h. Na další zase dosáhnete nulové gravitace. Pamatujete si atrakci ze seriálu Krok za krokem? Přesně takovou najdete i v Port Aventura, v části Polynésie se na několika vagónech svezete ze stěny sopky přímo do vody.

Kromě různých, nejen adrenalinových atrakcí, park nabízí spoustu velkolepých show. Jednou z nejzajímavějších je v mexické části Templo del fuego ohňová show, ze které jde docela strach.

Součástí Port Aventura je dokonce i vodní park Costa Caribe, vlastní nejvyšší skluzavku v Evropě, na které si užijte volný pád.

Port Aventura nesmíte vynechat, pokud cestujete do Katalánska.

Připravte dětem příjemné překvapení jako dárek ke Dni dětí či za vysvědčení a vezměte je do Port Aventura na pořádný zážitek!

Rezervujte ještě dnes a ušetřete spoustu peněz!Související články

Tagy

Kategorie