Výhody registrace u Flymeto
  1. Garance nejlevnějšího nákupu.
  2. Hledáme ty nejlepší kombinace letů.
  3. Nabízíme více než 600 milionů letových kombinací.
 Tvořte svoje itineráře
 Prodávejte vlastní zájezdy
 Sdílejte nabídky s přáteli
 1.5 milionů hotelů do 10s
 Pohodlné hledání
Letenky
Odkud

Praha (PRG)   Vídeň (VIE)

Kam

Barcelona (BCN)

Polynésie, Mexiko, Čína na jednom místě?

Víte, že v Evropě najdete jedny z nejlepších a nejvyhlášenějších zábavních parků z celého světa? Port Aventura ve Španělsku je rájem pro děti i dospělé.

Zábavní park se nachází nedaleko Barcelony poblíž přímořského letoviska Salou. Rozkládá se na více než sto hektarech a je rozdělen do šesti tématických částí: Polynésie, Mexiko, Čína, divoký západ, Středomoří a Sésamo Aventura, kde si zábavu užijí především děti.

Každá část je věrnou napodobeninou dané země, v oblasti Středomoří najdeme úzké uličky s bílými domečky, v Polynésii uvidíte chýše zakryté palmovými listy i sochy obklopující sopku a vodopády. Divoký západ je přesnou kopií typického westernu, v Číně pak najdete velmi povedené rekonstrukce Zakázaného města a části Velké čínské zdi. Také Mexiko se zde pyšní replikami mayských staveb.

V tématické oblasti Čína se můžete svézt na nejvyšší a nejrychlejší horské dráze v Evropě, která dosahuje rychlosti až 134 km/h. Na další zase dosáhnete nulové gravitace. Pamatujete si atrakci ze seriálu Krok za krokem? Přesně takovou najdete i v Port Aventura, v části Polynésie se na několika vagónech svezete ze stěny sopky přímo do vody.

Kromě různých, nejen adrenalinových atrakcí, park nabízí spoustu velkolepých show. Jednou z nejzajímavějších je v mexické části Templo del fuego ohňová show, ze které jde docela strach.

Součástí Port Aventura je dokonce i vodní park Costa Caribe, vlastní nejvyšší skluzavku v Evropě, na které si užijte volný pád.

Port Aventura nesmíte vynechat, pokud cestujete do Katalánska.

Připravte dětem příjemné překvapení jako dárek ke Dni dětí či za vysvědčení a vezměte je do Port Aventura na pořádný zážitek!

Rezervujte ještě dnes a ušetřete spoustu peněz!Související články

Tagy

Kategorie