Výhody registrace u Flymeto
  1. Umíme se o vás během cesty postarat.
  2. Hledáme nové možnosti poznání prostřednictvím cestování.
  3. Spolupracujeme s nejlepšími partnery v oblasti cestování.
 Sdílejte nabídky s přáteli
 Prodávejte vlastní zájezdy
 Pohodlné hledání
 Mluvíme vaším jazykem
 500 milionů letů do 10s
Letenky
Odkud

Praha (PRG)   Vídeň (VIE)

Kam

(ZSE)

Nehmotné památky UNESCO
Jižní Amerika · Peru
21. září 2018
Číst více..

Pohádka, ráj, sen, iluze? Ne! Dovolená na Reunionu se stane skutečností

Kdo by odolal tak neskonale nádherné destinaci, kterou je Reunion! Všude kolem vás jsou přenádherné pláže, deštné pralesy, sopka i panenská příroda.

Prohlídka sopky je samozřejmě turistům zpřístupněna.

Odpočívejte na bělostných plážích plných heboučkého bílého písku dosytosti. K tomu si dopřejte lahodný drink v podobě “punch planteur”, neboli koktejl s rumem.

Milovníci potápění a šnorchlování zde najdou dokonalé podmínky pro svou vášeň, šnorchlování u korálových útesů s průzračnou vodou, to bude váš nejkrásnější zážitek.

Poté se vydejte na činnou sopku Piton de la Fourniase tyčící se do výšky 2631 m n.m., navštívit můžete i tropické pralesy Bebourg a Belouve.

Nejvyšší horou je zde Piton de Neiges (3070 m n.m.), která láká k příjemné túře. Z pozůstalých kalder vznikly přírodní amfiteátra cirques Mafate, Cilaos a Salazie, které jsou zapsány na Seznamu UNESCO.

Ostrov Reunion je mekkou outdoor sportů, pyšní se více než tisíci kilometry stezek, celý ostrov tak můžete projít křížem krážem.

Je úžasné mít na našem kontinentě takovýto skvost, perlu, pýchu i chloubu Evropy, doslova pohádková země, s malebnou krajinou tvoří něco zcela unikátního, země, kterou budete milovat celou svou duší.

K pobytu na tak skvělém místě patří i ochutnávka místního rumu. Spoustu informací o jeho výrobě a historii nabydete v destilárně Saga du Rum u městečka Saint Pierre. Z bílého rumu se dále vyrábí punč - rhum arrangé. Do něj se na minimální dobu třech měsíců nakládají většinou různé druhy ovoce, káva nebo třeba vanilka.

Pestrost ostrova přiláká spoustu návštěvníků, které místní krajina zaujme na první pohled, místní obyvatelé jsou velmi přátelští lidé, je to také místo, kde neexistuje náboženská rivalita.

Některá místa využijte k vyhlídkám, odkud se vám naskytnou neuvěřitelné pohledy na fascinující přírodní scenérie tohoto pestrého ostrova. Z vyhlídky nad městem si vychutnejte impozantní pohled na cilaoskou sopečnou kotlinu.

V pralese Bebour se ponořte do neskutečné atmosféry, kterou tvoří hlasy ptáků, tichý šum listí a neskutečné ticho.

Pláž Le Leu je proslulá surfařským rájem, rozhodně stojí za to se sem alespoň podívat na příznivce tohoto adrenalinového sportu.

Možná právě vás spíše uchvátí canyoning, nebo ještě lépe kombinace sportu, relaxace, poznávání, obdivování a odpočinku na pláži.

Dovolená provoněná vanilkou je to, o čem tak dlouho jen sníte. U nás navíc zakoupíte online letenky za nejlepší ceny, neváhejte ani minutu, tohle si nenechte ujít! Tady zažijete vše na jednom místě! Bezkonkurenční ceny letenek rezervujte z pohodlí domova a ušetřete.Související články

Tagy

Kategorie