Letenky

Odkud

PRG (PRG)   VIE (VIE)

Kam

Hamburg (HAM)

Odlet

Cestující

2

Pobřeží Baltského moře nemusí sloužit jen ke koupání

Od: #flymeto   |   21. prosince 2015

Pro všechny zvídavé a akční turisty, kteří rádi tráví dovolenou na pobřeží Baltského moře, bude návštěva několikrát oceněného Hansa Parku v lázních Sierksdorf v Lübeckém zálivu příjemným zpestřením téhle dovolené.

Hansa Park je jediný německý rodinný, tematický park u moře s dokonalým kontrastem přírody, parku, historie a parádních atrakcí.

Hansa Park nabízí moře zábavy, napětí, vzrušení a dobrodružství.

Čeká zde na vás přes 125 jedinečných atrakcí, kde si dostatek zábavy užije celá rodina i v několika dnech. Najdete tu na 35 kolotočů, překrásně zinscenované tématické světy, např. země Vikingů nebo země dětí. Patří sem také atrakce pro pevné nervy, pro milovníky vody “Super Splash”, jedinečná “Hanza v Evropě” nebo mimořádně odvážné živé show i kaskadérská představení.

Absolutním vrcholem pro malé zvědavé objevitele bude ráj her. Děti zde mohou prozkoumávat jeskyně, houpat se na liánách nebo dovádět mezi stromy. V novém norském světě pověstí malí návštěvníci rádi odhalí mnohá tajemství říše trollů.

Každá atrakce pro vás bude zábavou, vyzkoušejte je všechny!

Udělejte radost dětem za vysvědčení a vezměte je v létě na pořádnou porci zábavy!

Za mořem nemusíte jezdit daleko, vydejte se letecky k našim sousedům a prožijte bezvadné prázdniny.

V předchozích článcích jsem pro vás připravili další tipy na skvělé a jedinečné zábavní parky a centra, zařaďte příští rok do svého cestovatelského itineráře právě tyhle zábavné atrakce a nastartujte své tělo notnou dávkou dobrodružství a adrenalinu!

Letenky do Hamburgu rezervujte online s dostatečným předstihem, nejlevnější letenky do Německa zakoupíte pouze u nás!

Přímá linka z Prahy i Ostravy vám zajistí pohodlnou přepravu bez nutnosti přestupu, přesvědčte se sami o kvalitě služeb v letadle!


comments powered by Disqus

Tagy

Kategorie