Výhody registrace u Flymeto
  1. Jsme solidní prodejci letenek, působíme na trhu od roku 2016.
  2. Dostaneme vás bezpečně zpátky domů.
  3. Hledáme nové možnosti poznání prostřednictvím cestování.
 Pohodlné hledání
 Prodávejte vlastní zájezdy
 Sdílejte nabídky s přáteli
 Tvořte svoje itineráře
 1.5 milionů hotelů do 10s
Letenky
Odkud

Praha (PRG)   Vídeň (VIE)

Kam

Neapol (NAP)

Parfém Středomoří - Za termály do Itálie, na Ischiu

Ostrov plný vůní a květin, úrodných vinic, starobylá městečka, krásné pláže, hřejivé slunce a zázračné termální prameny.

Potřebuje Vaše tělo celkovou regeneraci? Na ostrově Ischia si můžete vybrat z několika termálních lázní a dopřát vašemu tělu tu nejlepší péči.

Ischia se nachází v Neapolském zálivu, jedná se o menší ostrov, avšak bohatě obývaný a často vyhledávaný turisty z celého světa. Je známý hlavně svými termálními a léčivými lázněmi, díky jeho sopečného původu.

Obvykle se jedná o kombinaci tzv. římské sauny, různých bazénů s termální vodou a bazénů s mořskou vodou nebo písečných pláží, bohaté subtropické zeleně a zajímavé architektury. Mezi nejvyhledávanější patří např. Termální park Negombo a Termální park Castiglione.

Ponořte se do bahenné koupele, jako základ bahenních zábalů se používá vulkanická hlína, která se před použitím nechává zrát 8 měsíců v nádržích s minerální vodou. Je bohaté na minerální soli, aplikuje se horké.

Pokud jste si dostatečně v termálech odpočinuli, vydejte se do Ischia Ponte na unikátní aragonský hrad stojící na poloostrově, s hlavním městem Ischia Ponte jej spojuje kamenný most, který je patrný i z větší dálky.

V okolí hradu stojí za návštěvu také katedrála sv. Assunty ze 14.stol., hřbitov řádu Klarisek a kostel Imaccolata, vězení a především překrásné výhledy na krásné panorama Ischie.

Den můžete zakončit příjemnou procházkou v Serrana Fontana na úpatí hory Monte Epomeo ve výšce 452 m n. m. Nedaleko se nachází také výběžek ostrova Sant’Angelo na kterém se nachází malý přístav. Punta Sant’Angelo je s ostrovem spojen 100 m dlouhou písčitou pláží. Na vrcholu výběžku se nalézají trosky věže, která byla zničena v 19.stol. při obléhání ostrova Angličany.

Ischia vám nabídne i kvalitní restaurace s vynikající kuchyní.

Prožijte báječnou dovolenou v rámci Vašeho ozdravného pobytu, letenky jen u nás za bezkonkurenční ceny.Související články

Tagy

Kategorie