Výhody registrace u Flymeto
  1. Nabízíme více než 600 milionů letových kombinací.
  2. Hledáme ty nejlepší kombinace letů.
  3. Dostaneme vás bezpečně zpátky domů.
 Pohodlné hledání
 Prodávejte vlastní zájezdy
 Sdílejte nabídky s přáteli
 1.5 milionů hotelů do 10s
 Mluvíme vaším jazykem
Letenky
Odkud

Praha (PRG)   Vídeň (VIE)

Kam

Neapol (NAP)

Parfém Středomoří - Za termály do Itálie, na Ischiu

Ostrov plný vůní a květin, úrodných vinic, starobylá městečka, krásné pláže, hřejivé slunce a zázračné termální prameny.

Potřebuje Vaše tělo celkovou regeneraci? Na ostrově Ischia si můžete vybrat z několika termálních lázní a dopřát vašemu tělu tu nejlepší péči.

Ischia se nachází v Neapolském zálivu, jedná se o menší ostrov, avšak bohatě obývaný a často vyhledávaný turisty z celého světa. Je známý hlavně svými termálními a léčivými lázněmi, díky jeho sopečného původu.

Obvykle se jedná o kombinaci tzv. římské sauny, různých bazénů s termální vodou a bazénů s mořskou vodou nebo písečných pláží, bohaté subtropické zeleně a zajímavé architektury. Mezi nejvyhledávanější patří např. Termální park Negombo a Termální park Castiglione.

Ponořte se do bahenné koupele, jako základ bahenních zábalů se používá vulkanická hlína, která se před použitím nechává zrát 8 měsíců v nádržích s minerální vodou. Je bohaté na minerální soli, aplikuje se horké.

Pokud jste si dostatečně v termálech odpočinuli, vydejte se do Ischia Ponte na unikátní aragonský hrad stojící na poloostrově, s hlavním městem Ischia Ponte jej spojuje kamenný most, který je patrný i z větší dálky.

V okolí hradu stojí za návštěvu také katedrála sv. Assunty ze 14.stol., hřbitov řádu Klarisek a kostel Imaccolata, vězení a především překrásné výhledy na krásné panorama Ischie.

Den můžete zakončit příjemnou procházkou v Serrana Fontana na úpatí hory Monte Epomeo ve výšce 452 m n. m. Nedaleko se nachází také výběžek ostrova Sant’Angelo na kterém se nachází malý přístav. Punta Sant’Angelo je s ostrovem spojen 100 m dlouhou písčitou pláží. Na vrcholu výběžku se nalézají trosky věže, která byla zničena v 19.stol. při obléhání ostrova Angličany.

Ischia vám nabídne i kvalitní restaurace s vynikající kuchyní.

Prožijte báječnou dovolenou v rámci Vašeho ozdravného pobytu, letenky jen u nás za bezkonkurenční ceny.Související články

Tagy

Kategorie