Výhody registrace u Flymeto
  1. Nabízíme více než 600 milionů letových kombinací.
  2. Jsme solidní prodejci letenek, působíme na trhu od roku 2016.
  3. Generátor nejlevnějších letenek.
 1.5 milionů hotelů do 10s
 Sdílejte nabídky s přáteli
 Mluvíme vaším jazykem
 Prodávejte vlastní zájezdy
 Tvořte svoje itineráře
Letenky
Odkud

Praha (PRG)   Vídeň (VIE)

Kam

(RMT)

Ostrov Huahine v Polynésii nabídne šnorchlování s delfíny

Ostrov Huahine je dokonalé místo, kam můžete utéct před realitou, zde najdete klid a pohodu a přitom vás budou po celou dovolené příjemně hřát paprsky slunce.

Francouzská Polynésie je díky skvělé viditelnosti pod mořskou hladinou také skvělým místem pro potápěče. V průlivu Avapeihi dokonce můžete jako potápěči pozorovat barakudy nebo útesové žraloky. Na ostrově Moorea se za nejkrásnějším potápěním vydejte do Cookovy zátoky a Opunohu. A právě na Markézách můžete šnorchlovat s delfíny a Rurutu pak láká na potápění s keporkaky, kteří zde připlouvají v období od července až do října.

Huahine si stále udržuje odstup od davů turistů, proto zde načerpáte novou energii v poklidné atmosféře. Navíc poznáte krásnou a neponičenou polynéskou přírodu, čisté moře a nádherné pláže, kde najdete dostatek soukromí.

Velkou zvláštností ve Francouzské Polynésii je poněkud zajímavá tradice, kdy se tzv. “mahu” – muži vydávají za dívky, přitom se jedná o kulturní a společenskou záležitost, kdy rodina, která má více synů, udělá z jednoho z nich právě zmíněného “mahu”.

Tuhle dovolenou vám zpříjemní příjemná vůně vanilky, která se zde pěstuje jako jedna z hlavních plodin.

Ostrov Huahine je skvělé místo pro začínající potápěče, nejlepším potápěčským centrem je Manaha Dive na pláži lemované palmami.

Rozhodně byste na ostrově neměli vynechat prohlídku chrámů marae a ochutnávku místní gastronomie.

na Huahine rezervujte již nyní za akční cenu! Zde na vás čeká pravá exotika a vysněný klid. Dovolená na vlastní pěst nemusí být již jen vaším snem, podívejte se do míst, kam se nepodívá každý, poznejte místní obyvatele i jejich kulturu a tradice a užijte si perfektní dovolenou!Související články

Kategorie