Výhody registrace u Flymeto
  1. Hledáme nové možnosti poznání prostřednictvím cestování.
  2. Hledáme ty nejlepší kombinace letů.
  3. Spolupracujeme s nejlepšími partnery v oblasti cestování.
 Pohodlné hledání
 Prodávejte vlastní zájezdy
 1.5 milionů hotelů do 10s
 Sdílejte nabídky s přáteli
 Tvořte svoje itineráře
Letenky
Odkud

Praha (PRG)   Vídeň (VIE)

Kam

(RMT)

Ostrov Huahine v Polynésii nabídne šnorchlování s delfíny

Ostrov Huahine je dokonalé místo, kam můžete utéct před realitou, zde najdete klid a pohodu a přitom vás budou po celou dovolené příjemně hřát paprsky slunce.

Francouzská Polynésie je díky skvělé viditelnosti pod mořskou hladinou také skvělým místem pro potápěče. V průlivu Avapeihi dokonce můžete jako potápěči pozorovat barakudy nebo útesové žraloky. Na ostrově Moorea se za nejkrásnějším potápěním vydejte do Cookovy zátoky a Opunohu. A právě na Markézách můžete šnorchlovat s delfíny a Rurutu pak láká na potápění s keporkaky, kteří zde připlouvají v období od července až do října.

Huahine si stále udržuje odstup od davů turistů, proto zde načerpáte novou energii v poklidné atmosféře. Navíc poznáte krásnou a neponičenou polynéskou přírodu, čisté moře a nádherné pláže, kde najdete dostatek soukromí.

Velkou zvláštností ve Francouzské Polynésii je poněkud zajímavá tradice, kdy se tzv. “mahu” – muži vydávají za dívky, přitom se jedná o kulturní a společenskou záležitost, kdy rodina, která má více synů, udělá z jednoho z nich právě zmíněného “mahu”.

Tuhle dovolenou vám zpříjemní příjemná vůně vanilky, která se zde pěstuje jako jedna z hlavních plodin.

Ostrov Huahine je skvělé místo pro začínající potápěče, nejlepším potápěčským centrem je Manaha Dive na pláži lemované palmami.

Rozhodně byste na ostrově neměli vynechat prohlídku chrámů marae a ochutnávku místní gastronomie.

na Huahine rezervujte již nyní za akční cenu! Zde na vás čeká pravá exotika a vysněný klid. Dovolená na vlastní pěst nemusí být již jen vaším snem, podívejte se do míst, kam se nepodívá každý, poznejte místní obyvatele i jejich kulturu a tradice a užijte si perfektní dovolenou!Související články

Kategorie