Výhody registrace u Flymeto
  1. Silný zákaznický servis.
  2. Umíme se o vás během cesty postarat.
  3. Dostaneme vás bezpečně zpátky domů.
 500 milionů letů do 10s
 Mluvíme vaším jazykem
 Prodávejte vlastní zájezdy
 Pohodlné hledání
 1.5 milionů hotelů do 10s
Letenky
Odkud

Praha (PRG)   Vídeň (VIE)

Kam

Providenciales (PLS)

Odpočiňte si na North Caicos

North Caicos je druhým největším ostrovem souostroví Turks a Caicos, zároveň je také označován zahradou Turks a Caicos. Můžete si zde užívat klidu na zdejších překrásných plážích, nebo se vydejte na výlet lodí či letecky.

Severní pobřeží je lemováno hebkými písečnými plážemi, které se zvolna svažují do lákavé azurové laguny. Tento ostrov má vyšší průměr srážek, je proto celý pokrytý úrodnou půdou, kterou místní využívají k pěstování rajčat, papáji, sladkých brambor, avokáda, atd.

Turisticky nejlákavější je severní pobřeží ostrova, kde se nachází zástavby hotelů a penzionů poskytující ubytování. Vydejte se na bělostnou pláž Whitby, kde si můžete půjčit vybavení pro různé vodní sporty, kajaky, potřeby pro šnorchlování nebo také jízdní kola.

Milovníci přírody, obzvláště ornitologie, zde najdou pravý ráj pro své pozorování jednotlivých druhů opeřenců. Na North Caicos totiž žije druhá největší populace plameňáků růžových v celém Karibiku.

Část ostrova spadá pod přírodní rezervaci Caicos Nature Reserve, kterou tvoří ostrovy North, Grand a East Caicos a je tak jedním z největších chráněných území v karibské oblasti.

Celá oblast Karibiku je velmi lákavým místem k odpočinku a strávení luxusní dovolené. Dovolená letecky je letos skvělou volbou, jak si odpočinout od řízení. Prožijte více než ostatní, dopřejte si moře, slunce a teplo na skvostných plážích, zde se budete chtít vrátit!

Levné letenky na North Caicos zakupte také online a ušetřete spoustu peněz! Pozvěte svou lásku na krásný pobyt do Karibiku!Související články

Kategorie