Letenky

Odkud

Praha (PRG)   Vídeň (VIE)

Kam

Providenciales (PLS)

Odlet

Cestující

2

New Yorkem na kole
New Yorkem na kole
Severní Amerika · New York - USA
Číst více..

Odpočiňte si na North Caicos

Od: Paco   |   3. března 2016

North Caicos je druhým největším ostrovem souostroví Turks a Caicos, zároveň je také označován „zahradou“ Turks a Caicos. Můžete si zde užívat klidu na zdejších překrásných plážích, nebo se vydejte na výlet lodí či letecky.

Severní pobřeží je lemováno hebkými písečnými plážemi, které se zvolna svažují do lákavé azurové laguny. Tento ostrov má vyšší průměr srážek, je proto celý pokrytý úrodnou půdou, kterou místní využívají k pěstování rajčat, papáji, sladkých brambor, avokáda, atd.

Turisticky nejlákavější je severní pobřeží ostrova, kde se nachází zástavby hotelů a penzionů poskytující ubytování. Vydejte se na bělostnou pláž Whitby, kde si můžete půjčit vybavení pro různé vodní sporty, kajaky, potřeby pro šnorchlování nebo také jízdní kola.

Milovníci přírody, obzvláště ornitologie, zde najdou pravý ráj pro své pozorování jednotlivých druhů opeřenců. Na North Caicos totiž žije druhá největší populace plameňáků růžových v celém Karibiku.

Část ostrova spadá pod přírodní rezervaci Caicos Nature Reserve, kterou tvoří ostrovy North, Grand a East Caicos a je tak jedním z největších chráněných území v karibské oblasti.

Celá oblast Karibiku je velmi lákavým místem k odpočinku a strávení luxusní dovolené. Dovolená letecky je letos skvělou volbou, jak si odpočinout od řízení. Prožijte více než ostatní, dopřejte si moře, slunce a teplo na skvostných plážích, zde se budete chtít vrátit!

Levné letenky na North Caicos zakupte také online a ušetřete spoustu peněz! Pozvěte svou lásku na krásný pobyt do Karibiku!

Letenky do oblíbených destinací

Letenky obsahují všechny poplatky a taxy vyjma příplatků za zavazadla navíc.


comments powered by Disqus

Kategorie