Výhody registrace u Flymeto
  1. Spolupracujeme s nejlepšími partnery v oblasti cestování.
  2. Jsme solidní prodejci letenek, působíme na trhu od roku 2016.
  3. Dostaneme vás bezpečně zpátky domů.
 Pohodlné hledání
 500 milionů letů do 10s
 Sdílejte nabídky s přáteli
 Mluvíme vaším jazykem
 Prodávejte vlastní zájezdy
Letenky
Odkud

Praha (PRG)   Vídeň (VIE)

Kam

Kathmandu (KTM)

Nudí vás rafting a trek v Česku? Pak se vydejte do Himálají!

Město Léh je bezesporu místem, které by milovníci treku neměli minout - je ideálním výchozím bodem pro cesty po celém Ladakhu. V okolí je množství trekových tras, od nejlehčích až po několikadenní náročné trasy pro zkušené horaly.

Jakmile začnou v červnu tát ledovce, promění se tichá řeka Indus v divokou nespoutanou krásku, která se žene rozeklanou horskou krajinou. V červenci a srpnu je možné na ní raftovat, pokud jste podlehli tomuto sportu, pak tuto možnost využijte naplno!

Rafty se pořádají i na řece Zaskar.

Jedním z nejkrásnějších výletů v oblasti Ladakh je k jezeru Pangong Tso v nadmořské výšce 4 300 m n.m., je dlouhé 134 km a široké téměř 5 km. Je jedním z největších jezer se slanou vodou v Asii. Již cesta k jezeru je dobrodružství, vyšplhat se do jednoho z nejvyšších horských sedel do sedla Čang La dá hodně zabrat, a pak se pomalu spouštět křivolakou úzkou cestou mezi kopci a zelenými údolími a šplhat až na náhorní plošinu k jezeru, to je jedinečná zkušenost.

Jezero je nejkrásnější pod salvou slunečních paprsků.

Nečekejte tady luxusní resorty, nocleh ve stanu slibuje perfektní dojem z celé dovolené v Himálajích.

do Leh zakoupíte pouze u nás i pohodlně z vašeho domova!

Rezervujte si svá místa v letadle včas a spatřete nádhernou horskou krajinu z ptačí perspektivy, sedadel u okének je málo, proto neváhejte a zakupte si letenky ještě teď!Související články

Tagy

Kategorie