Letenky

Odkud

Praha (PRG)   Vídeň (VIE)

Kam

New York (NYC)

Odlet

Cestující

2

New York za nákupy i památkami

Od: Paco   |   12. května 2016

Navštivte páté nejlidnatější město světa, přezdívané Big Apple. Tohle jablko se vám rozhodně nikdy nepřejí. Je centrem nakupování, kultury, umění,výzkumu a jídla. Najdete zde hodně úspěšných divadel, muzeí a galerií. Mnoho společností světa sídlí právě tady.

NY má velmi teplá až horká léta a sněhové zimy. Místní obyvatelé jsou velmi přátelští a to i vůči cestovatelům. Držte se základních cestovatelských pravidel např. nechodit samotní do odlehlých části New Yorku v noci. Na oplátku uvidíte mnoho nádherných památek, prohlédnout si můžete slavné ulice, které znáte z mnoha filmů. New York je městem mrakodrapů.

Nezapomeňte v New Yorku navštívit

Wall street a dolní Manhattan

Socha svobody- Kolem které můžete plout na lodi.

Charging bull- kde je např. Krásný parl Bowling greeen a oblíbenou “atrakcí” turistů je focení si selfie na varlatech býka.

China Town- Vás zaujme zajímavým jídlem, levnými oděvy a udělátky.

Malí Itálie- Je to město ve městě, centrum výborného pití a potravin, tedy jídla.Můžete zde ochutnat italské speciality jako víno a sladkosti.

Malá Itálie- Město ve městě. Zde můžete ochutnat výborné speciality jako je italské víno nebo sladkosti.

Dále stojí za návštěvu Metropolitní opera, Empire State building. Můžete se vypravit na jízdu lodí či si prohlédnout New York z helikoptéry.

New York město nákupů

Dámy bude zajímat především kde si nakoupit levně oblečení podle nejnovějších módních trendů. Navštívit New York a nenakupovat by byl hřích. Značkové oblečení zde pořídíte za méně než polovinu ceny, která je u nás běžná. Zabookujte si včas . Slevy na vás čekají. Je lepší si stanovit, zda vyrážíte za nákupy či za památkami. Obojí za jeden den nestihnete.

flight

ceny začínají od 4 050 Kč

Letenky do oblíbených destinací

Letenky obsahují všechny poplatky a taxy vyjma příplatků za zavazadla navíc.


comments powered by Disqus

Kategorie