Letenky

Odkud

PRG (PRG)   VIE (VIE)

Kam

Bangkok (BKK)

Odlet

Cestující

2

Nevšední dovolená plná skvělých zážitků, to je Pattaya!

Od: #flymeto   |   27. července 2015

Nepropásněte jedinečnou nabídku na exkluzivní dovolenou v asijském Las Vegas. Pattaya nikdy nespí, tady se žije ve dne v noci. Hledáte prvotřídní bělostné pláže a azurové moře? Pokud jste zapřísáhlými sportovci, čeká na vás dovolená plná surfování, potápění, golfu, motocyklových závodů, dokonce i bungee jumpingu.

O trochu méně náročným cestovatelům Pattaya nabídne i impozantní historické památky v podobě překrásných chrámů.

Rozhodně byste neměli vynechat Svatyni pravdy, nachází se poblíž pláže Naklua, tyčí se do výšky několika desítek metrů a je celá ze dřeva. Výzdoba je kompletně ručně vyřezávaná, zajímavostí je, že v celé konstrukci není jediný hřebík.

Chcete si prohlédnout světové i thajské památky na jednom místě? Nezapoňte naštívit MiniSiam. V elegantním parku si můžete prohlédnout miniatury všech slavných thajských i světových staveb.

Potápění není nic pro vás? I bez šnorchlu uvidíte podmořský život v místním akváriu v prosklenném tunelu.

Po náročném dni plného poznávání, využijte k relaxaci ohromný aquapark, nedaleko něj je i krokodýlí farma se 60 000 krokodýli. Pokud vám zbývá stále dost energie, vyzkoušejte let na padáku za lodí nebo třeba návštěvu muzea lahví s expozicí uměleckých děl vtěsnaných do skleněných lahví; a Ripleyho muzea rekordů a kuriozit.

Pro zvídavé nadšence je poblíž také sloní vesnice. Hodinová projížďka na slonech s broděním v říčce patří k “povinným” zážitkům z Thajska.

To pravé dobrodružství na vás čeká kousek od Pattaya v pralese pohoří Khao Kheao. Na 26 platformách v korunách stromů, 3 kilometrech úzkých visutých lávek a lanových drah se můžete vžít do role létajícího gibbona. Adrenalinovou atrakci číslo jedna nesmíte vynechat!

Večer prožijte v místních barech, klubech nebo na jedné z několika travesti show.

Tahle vaše dovolená bude stát za to.


comments powered by Disqus

Tagy

Kategorie