Výhody registrace u Flymeto
  1. Hledáme nové možnosti poznání prostřednictvím cestování.
  2. Hledáme ty nejlepší kombinace letů.
  3. Umíme se o vás během cesty postarat.
 Pohodlné hledání
 500 milionů letů do 10s
 Sdílejte nabídky s přáteli
 Mluvíme vaším jazykem
 1.5 milionů hotelů do 10s
Letenky
Odkud

Praha (PRG)   Vídeň (VIE)

Kam

Athény (ATH)

Nepřeberné množství antických památek jedině v Athénách!

Do řecké okouzlující metropole nyní nabízíme letenky za nízké ceny! Užijte si podzim ve městě s nejslavnější historií na světě. Najdeme zde i jeden ze sedmi divů světa, kterým je Akropole, nejslavnější archeologický monument.

Parthenón, nejznámější starověký chrám, také rozhodně nevynechejtel.

Nenechte se odradit davy turistů mířících právě k těmto významným památkám. Právě ty jsou perlami Athén, proto byste je určitě neměli vynechat ani vy!

Zbožňujete-li řeckou architekturu, máte po celou dovolenou nabitý program.

Na každém rohu na vás dýchne atmosféra dávných dob, a také vůně čerstvého salátu tzatziki i právě upečeného Souvlaki.

Řecké gastronomii jistě neodoláte, kvalitní bufety nabízí vynikající jídlo, které můžete vychutnávat po cestě za poznáním Athén.

Akropolis, Olympijský stadion nebo Propylaje? Projděte si všechny řecké skvosty, v každém z nich je skryto mnohé tajemství.

Na náměstí Monastirakiou navštivte trhy, kde místní prodejci nabízí téměř vše, nač si vzpomete, masitá rajčata, sladké jahody, ale i oblečení či starožitnosti. Jedinečné kontrasty Západu a Východu, Evropské unie a Balkánu, v neposlední řadě také bohatství a chudoby, musíte zažít na vlastní kůži.

Královskou gardu v typických uniformách uvidíte před prezidentským palácem. Zamiřte také do Národního archeologického muzea s bohatou expozicí. Důkladná prohlídka celého muzea vám zabere bezmála půl dne, poté se vydejte okusit další z vybraných lahůdek řecké kuchyně.

Athéňané se večer rádi baví ve společnosti, noční život je součástí jejich životního stylu, proto okuste jejich způsob života i vy a zapadněte do jednoho z barů či diskoték s tradiční řeckou hudbou, zažijte zábavu, která končí až v ranních hodinách.

Z Prahy jste v Athénách za pouhé 2 a půl hodiny a za “pár kaček”! Užijte si skvělou dovolenou v řeckém stylu, rezervujte si letenky právě teď z pohodlí domova a ušetřete spoustu času i peněz.Související články

Tagy

Kategorie