Letenky

Odkud

PRG (PRG)   VIE (VIE)

Kam

Palma Mallorca (PMI)

Odlet

Cestující

2

Nejoblíbenější destinace pro vaši dovolenou, to je Mallorca!

Od: #flymeto   |   15. září 2015

Díky slunečnému a teplému počasí je Mallorca tou správnou volbou na skvělou dovolenou i v zimě. Toužíte po odpočinku na přenádherné pláži u azurového moře, poslouchat šumění vln, nebo se kochat západem slunce nad mořskou hladinou? Využijte skvělé nabídky letenek ihned!

Ostrov s překrásnou přírodou budete obdivovat ještě dlouho po dovolené. Mallorca je malý ráj ve Středozemním moři.

Pokud cestujete i s miminkem v bříšku, buďte krásná v nově koupených letních šatech či špercích. Nejatraktivnějším místem pro nákupy je metropole Palma de Mallorca. Narazíte zde na stovky obchůdků, kterým neodoláte! Proslulé “nákupní” uličky se nachází v centru staré Palmy, například ulice Avinguda Jaume III či Passeig des Born.

Po nákupní horečce vyhládne každému, proto se usaďte v jedné z místních restaurací, kde vám nabídnou pravé gastronomické zážitky ze španělské, italské, dokonce i arabské kuchyně. Pochutnat si můžete na typickém předkrmu tapas, studené polévce gazpacho, nebo na Llom amb col, což je zelný závitek s vepřovým masem, piniovými oříšky a rozinkami.

Kousek od starobylého městečka Santanyí leží nádherný přírodní park Mondragó s několika skvostnými plážemi, a především úžasnými přirodními scenériemi.

Stoly a lavice ve stínu borovic jsou ideálním místem pro osvěžující piknik. Takové místečko najdete v jednom ze dvou rekreačních parků.

Největší atrakcí Valldemossy je kartuziánský královský klášter Cartoixa de Valldamossa, který je známý tím, že v těchto klášterních celách kdysi pobýval skladatel F.F. Chopin se svou přítelkyní G. Sandovou.

V rámci základní prohlídky můžete vidět klášterní kostel, starou lékárnu s původním vybavením, knihovnu, několik klášterních cel i muzeum. Prohlédněte si také královský palác Palau del rei Sanç.

Největší z ostrovů Baleárského souostroví posetý palmami, slunnými písčitými plážemi a spoustou krásných míst k relaxaci, na který můžete letět s námi za jedinečnou cenu!

Nechte se hýčkat už v letadle v první třídě a prožijte dovolenou snů i v těchto chladných dnech. Na Mallorce je totiž vždy krásně!

Rezervujte si svou letenku včas a ušetřete spoustu peněz i času.


comments powered by Disqus

Tagy

Kategorie