Výhody registrace u Flymeto
  1. Silný zákaznický servis.
  2. Garance nejlevnějšího nákupu.
  3. Jsme solidní prodejci letenek, působíme na trhu od roku 2016.
 Mluvíme vaším jazykem
 Sdílejte nabídky s přáteli
 1.5 milionů hotelů do 10s
 Tvořte svoje itineráře
 500 milionů letů do 10s
Letenky
Odkud

Praha (PRG)   Vídeň (VIE)

Kam

Bangalore (BLR)

Nejlevnější letenky nyní i do Bangalore!

Přidejte si do svého cestovatelského itineráře také chloubu jižní Indie – Bangalore.

Město láká turisty ze všech koutů světa především svými nádhernými parky, voňavými zahradami, stromy lemovanými avenue a jezery. Díky hojnosti parků a zahrad si Bangalore vysloužilo název “Zahradní město”.

Tady můžete prožít příjemnou dovolenou, ale také může být cílem vašich obchodních cest a jednání.

Netají se ani tím, že patří mezi nejvýznamnější města technického rozvoje na světě.

Po celou dobu pobytu se nudit nebudete, vaše dny zde naplní bohaté kulturní, historické i gastronomické prožitky. Moderní metropoli dotvářejí divoké safari parky, zábavní a nákupní centra, parky vědy, techniky atd.

Mezi nejobdivovanější stavby patří Vidhana Soudha, tedy budovy Státní legislativy a Sekretariátu hlavní metropole, Karnataky. Attara Kacheri pak znamená sídlo Nejvyššího soudu.

V Tipu Palace se nachází expozice artefaktů hyder-tipuského režimu.

Překrásnou faunu i floru, staleté stromy a svěží atmosféru najdete v Lalbagh Gardens, která je domovem právě tropických i subtropických rostlin. Lákadlem k odpočinku je pak krásné jezero, prohlédnout si můžete i hudební pavilon a zahradní skleník.

V Cubbon Park na vás čeká pohled na desítky fontán, kvetoucí stromy a příjemná prostranství.

Pokud se rozhodnete navštívit místní muzea, bude vám jich k dispozici rovnou několik, například Government muzeum, letecké muzeum Hall Heritage Centre and Aerospace Museum.

Díla renomovaných umělců se nachází ve Venkatappa Art Gallery, a v Jawaharlalnehru Planetáriu si nenechte ujít pohled na hvězdy a planety.

Další dobrodružství na vás číhá v Ulsoorlake, půjčte si loďky nebo si jděte zaplavat. Gavigangadhareshwara Temple je unikátní jeskyně s monolity měsíce a slunce a kamenného deštníku.

Shiva Temple chrám se sochou Šivy a umělým jezerem bude pro vás velkou turistickou atrakcí.

Až se nabažíte těchto míst, vyražte do nedalekého Bannerghatta National Park, kde se chovají tygři, lvi, krokodýli, sloni a hadi.

A v Perlovém údolí uprostřed kopců, je hlavní atrakcí vodopád padající z výše 90 m, to si rozhodně nesmíte nechat ujít!

Na nic nečekejte, rezervujte si letenku do Bangalore předem a ušetřete spoustu peněz! Zamluvte si sedadlo u okénka, ať si vychutnáte nádherný pohled na toto krásné město i z ptačí perspektivy!Související články

Tagy

Kategorie