Výhody registrace u Flymeto
  1. Jsme solidní prodejci letenek, působíme na trhu od roku 2016.
  2. Dostaneme vás bezpečně zpátky domů.
  3. Spolupracujeme s nejlepšími partnery v oblasti cestování.
 Sdílejte nabídky s přáteli
 500 milionů letů do 10s
 1.5 milionů hotelů do 10s
 Prodávejte vlastní zájezdy
 Pohodlné hledání
Letenky
Odkud

Praha (PRG)   Vídeň (VIE)

Kam

Benátky (VCE)

Nejlevnější destinace pro váš eurovíkend

Nejen na podzim, ale i v létě si můžete naplánovat eurovíkend – výlet do evropských metropolí. Přímým letem z Prahy se dostanete do řady měst.

Benátky

Severoitalské Benátky jsou první z destinací, kterou doporučujeme pro eurovíkend. Rozprostírají se u Jaderského moře, leží v mělké laguně. Najdete zde více než 400 kamenných mostů. Centrem města prochází kanál Grande, který je nejdůležitější. Pro převoz mezi kanály slouží gondoly. Ochráncem gondoliérů je český světec Jan Nepomucký. Najdete zde řadu kostelů, galerie moderního umění a další.

Milán

Hlavní město módy, to je Milán. Považuje se za centrum moderního průmyslu a designu ve světě. Najdete zde sídlo opery La Scala, katedrálu Narození Panny Marie, kostel Santa Maria delle Grazie s freskou malovanou Leonardem da Vincim a celou řadu dalších památek.

Londýn

Klasikou mezi eurovíkendy je bezesporu Londýn. Hlavní město Británie a Irska naleznete na řece Temži a najdete zde dostatek památek, zábavy i nákupních center. Nejznámější památkou je Buckinghamský palác – sídlo královny Alžběty II., sídlo Parlamentu, Big Ben, náměstí Picadilly Circus. Za nákupy můžete zamířit do známé Oxford Street.

Řím

Starobylé italské město s obrovskou kulturní hodnotou. Naleznete zde památky z období byzance, renesance i baroka. Protéká zde řeka Tibera. Symbolem města je socha bratrů Romula a Remuse, spolu s vlčicí, kterou najdete na Kapitolu. Nesmíte zapomenout navštívit Coloseum, chrám Pantheon, Andělský hrad, Španělské schody, barokní fontánu di Trevi či Vatikán, kde sídlí papež.

Brusel

Hlavní město Belgie, sídlo několika institucí. Symbolem města je socha čůrajícího chlapečka – Manneken Pis. V historickém centru Bruselu náměstí Grande Place najdete gotickou radnici, sochu sv. Michaela a Guduly. Navštívit můžete MiniEurope park, obdobný našemu Mini Uni.

Populární kombinace letůSouvisející články

Tagy

Kategorie