Výhody registrace u Flymeto
  1. Nabízíme více než 600 milionů letových kombinací.
  2. Umíme se o vás během cesty postarat.
  3. Garance nejlevnějšího nákupu.
 500 milionů letů do 10s
 1.5 milionů hotelů do 10s
 Mluvíme vaším jazykem
 Tvořte svoje itineráře
 Sdílejte nabídky s přáteli
Letenky
Odkud

Praha (PRG)   Vídeň (VIE)

Kam

Evropa (Evropa)

Nejlepší věci na světě jsou zážitky a poznání

Chystáte se na dovolenou či jen na poznávací víkend do zahraničí? Toužíte navštívit sousední země, nebo ostrov v dalekých končinách?

Nabídky cestovních kanceláři jsou pro vás nevýhodné, nezajímavé, omezené? Cestovní kanceláře lákají na komfort, člověk nenese tíhu zodpovědnosti a nemusí dopředu nic plánovat.

Před cestou na “vlastní pěst” si rozhodně přečtěte informace o dané zemi a místě, kde hodláte nějaký čas pobývat. Cenné rady získáte v tištěných průvodcích, časopisech, na webech osobních zkušeností cestovatelů, jež danou oblast navštívili, díky kterým se můžete vyhnout nepříjemnostem spojených s cestou, vyvarovat se chyb, a svou cestu si můžete lépe naplánovat.

Nejdůležitějším faktorem při nezávislém cestování je cena, tedy jak co nejvíce ušetřit, a přitom zažít to nejlepší, co vás čeká. Individuálním plánováním s předstihem alespoň 1 měsíc dopředu a více, zakoupíte letenky často o dost levněji.

Ušetřit se dá dokonce i na vhodně zvoleném typu ubytování a stravy, pár nocí v kempu, penzionu, apod., vás rozhodně výjde levněji, než pobyt v hotelu s all inclusive.

Nejlepší na individuálním cestování je větší dobrodružství, možnost poznání tamních obyvatel, podívat se do míst, kde se s cestovní agenturou nedostanete. Nicméně na takové cestování musíte mít povahu, ne každý se dokáže dorozumět cizí řečí, pokud zmeškáte letadlo, nebo je let zrušen, musíte počítat se zakoupením nové letenky, proto je vždy lepší mít na účtě finanční rezervu, ať se stane cokoliv.

Rozeného cestovatele s touhou po poznání něčeho zcela nového však nic nezastaví.

Proč se podřizovat davu v zakoupeném zájezdu přes soukromou cestovní agenturu, navštěvovat přesně dané památky, nutně se válet na pláži, když váš cestovatelský duch touží po výšlapu na tu skvostnou horu, dát si výborný oběd v té zapadlé, výtečné restauraci, posedět si u čaje s místními obyvateli, a poznat jejich kulturu zblízka?

Obě varianty cestování mají své pro a proti, vybírejte však cílovou destinaci s rozumem, a vydejte se skutečně jen do míst, kde vám nehrozí bezprostřední nebezpečí!

Denně pro vás vybíráme ty nejlepší ceny letenek do různých destinací, vybírejte a rezervujte si letenky, a užívejte si svůj pobyt v zahraničí plnými doušky.Související články