Výhody registrace u Flymeto
  1. Hledáme ty nejlepší kombinace letů.
  2. Jsme solidní prodejci letenek, působíme na trhu od roku 2016.
  3. Generátor nejlevnějších letenek.
 1.5 milionů hotelů do 10s
 Pohodlné hledání
 Sdílejte nabídky s přáteli
 500 milionů letů do 10s
 Prodávejte vlastní zájezdy
Letenky
Odkud

Praha (PRG)   Vídeň (VIE)

Kam

(IAD)

Běžecké závody světa, kterých stojí za to se zúčastnit! II.
Maraton Rapa Nui - Velikonoční ostrov, Polynésie, Tichý oceán (5.6.2016) Ostrov vulkanického původu pojmenovaný Rapa Nui je nejodlehlejší obydlený ostrov na světě. Délka ostrova je pouze 24 km, ale pokud si chcete vyzkoušet něco opravdu netradičního a nezapomenutelného, Maraton Rapa Nui je rozhodně to pravé. Registrace jsou spuštěny a stále zbývají volná místa. Neváhejte, také letenky za skvělé ceny kupte ještě dnes a ušetřete! The Big Five Marathon v Africkém národním parku (25.
29. března 2016 2 min čtení
Číst více..

Nejlepší maratony a ultramaratony

Opravdový běžec není listnatý strom. Jeho nadšení s podzimem neopadá, ale sílí. Právě na podzim totiž startují maratony a ultramaratony tak lákavé, že si na ně budete chtít zaletět. Kdo by si taky nechtěl zaběhat za polárních kruhem nebo na Kanárských ostrovech.

Marine Corps Marathon

Rozhodně jeden z nejoblíbenějších washingtonských maratonů je zároveň příležitostí prohlédnout si městské památky.

Trasa vás zavede k Arlingtonskému národnímu hřbitovu s tisíci bílými kříži, obelisku podobnému památníku National Mall nebo Lincolnovu pomníku. Účastníci se ale shodují, že nejlepší na maratonu jsou davy mariňáků, kteří podél trati povzbuzují běžce, díky čemuž má celá akce úžasný náboj.

Athens Authentic Marathon

Pokud jde o běh, Athény nejde vynechat. Právě sem v antice doběhl posel, aby oznámil vítězství v bitvě u Marathónu, po kterém tahle disciplína dostala jméno.

Zdejší běh věrně kopíruje jeho trasu, takže se běží z Marathónu přes vesničky podél pobřeží až na athénský Panathénský stadion. Maraton je starý jako moderní olympijské hry. Pořádá se od roku 1896, kdy ovšem ještě směli běhat jen muži, a je tak populární, že se ho ročně zúčastní okolo 18 000 lidí.

Evropa - Vydejte se s námi na dovolenou
Hledat

Nabízíme ještě levnější letenky a ubytování..

#Dějiny
Flymeto - jcarillet | istockphoto.com
Flymeto - John Tsotras | istockphoto.com
Flymeto - amriphoto | istockphoto.com
Flymeto - ferrantraite | istockphoto.com
Proč vycestovat do s námi?
  1. Jsme solidní prodejci letenek, působíme na trhu od roku 2016.
  2. Generátor nejlevnějších letenek.
  3. Hledáme nové možnosti poznání prostřednictvím cestování.
 Mluvíme vaším jazykem Prodávejte vlastní zájezdy 500 milionů letů do 10s

Polar Circle Marathon

Grónský maraton se pyšní nálepkou the Coolest Marathon on Earth – nejstudenější nebo nejvíc cool na planetě (záleží, jak se po doběhnutí cítíte).

Běh přes nedohlednou arktickou tundru a ledovce, kde člověk slyší jen vlastní dech, je skvělý důvod k návštěvě Grońska. Mohlo by vás taky zajímat, že pořadatel maratonu má ve svém stálém repertoáru ještě další lákavé trasy, například běh po Velké čínské zdi, po poušti v okolí jordánského města Petra nebo mezi buddhistickými chrámy barmského Baganu.

Transgrancanaria HG

Ultramaraton na Kanárech slibuje hned několik báječných odměn. Jednak možnost změřit síly se zdejším skalnatým terénem, jednak odpočinek na tropické pláži. Pokud si netroufáte na celých 125 km, zúčastnit se můžete i klasického maratonu nebo rodinného běhu na 15 km. Vedle Transgrancanaria HG se 12. ledna 2018 v Las Palmas běží ještě klasický městský maraton, je tedy z čeho vybírat.

Ultra Trail Collserola

Existuje několik míst, ze kterých máte Barcelonu jako na dlani. Jedním z nich je chráněná krajinná oblast v pohoří Collserola, které se táhne po obvodu metropole.

Právě tady se každoročně běhá ultramaraton Ultra Trail Collserola ve dvou obtížnostech. Oproti Transgrancanaria nenabízí žádné lehčí a kratší trasy. Jen panorama, které bere dech stejně jako běh sám. Úžasným zážitkem je i barcelonský městský maraton. Ten další je naplánovaný na 11. března 2018.

Rovaniemi’s Arctic Winter Races

Závody ve finském Rovaniemi nejsou jen běžecké.

Kilometry zasněžené laponské krajiny mohou účastníci zdolávat pěšky, na lyžích nebo fatbiku, kole s velmi tlustými pneumatikami. Závodníci si vybírají ze tří závodů, jejich délka a náročnost s číslem za zkratkou ROV roste. Všichni ale startují na stejném místě ve stejný den, takže začátek ultramaratonu je podívaná.

Evropa - Vydejte se s námi na dovolenou
Hledat

Nabízíme ještě levnější letenky a ubytování..

#Dějiny
Flymeto - RichVintage | istockphoto.com
Flymeto - redwedge | istockphoto.com
Proč vycestovat do s námi?
  1. Silný zákaznický servis.
  2. Garance nejlevnějšího nákupu.
  3. Umíme se o vás během cesty postarat.
 Sdílejte nabídky s přáteli 500 milionů letů do 10s Tvořte svoje itineráře
istockphoto.com

Populární kombinace letůSouvisející články

Kategorie