Výhody registrace u Flymeto
 1. Hledáme ty nejlepší kombinace letů.
 2. Silný zákaznický servis.
 3. Nabízíme více než 600 milionů letových kombinací.
 Pohodlné hledání
 1.5 milionů hotelů do 10s
 Sdílejte nabídky s přáteli
 Mluvíme vaším jazykem
 Prodávejte vlastní zájezdy
Letenky
Odkud

Praha (PRG)   Vídeň (VIE)

Kam

New Orleans (MSY)

Registrace pohledávek u ČSA
Nutnost přihlásit svoji pohledávku u ČSA Dovolujeme si vás informovat o nutnosti přihlásit svou pohledávku u společnosti ČSA a to na základě rozhodnutí Městského soudu v Praze. Soud rozhodl samosoudce JUDr. Ing. Petrem Pacholíkem v insolvenční věci dlužníka: České aerolinie a.s. Znění rozhodnutí naleznete zde. Upozorňujeme zejména na odstavec IV a odpovědnost majitele/držitele cestovního dokladu Českých aerolinií (ČSA) označeného mezinárodním kódem OK a předčíslím 064 jako jediného za přihlášení případné pohledávky.
26. dubna 2021 2 min čtení
Číst více..
Soul má duši
Město obehnané hradbami - Soul
Asie · Jižní Korea
25. srpna 2015 2 min čtení
Číst více..

Nejslibnější golfové lokality světa

New Orleans začíná být místem, se kterým by golfoví hráči měli počítat. Můžete si zahrát na velmi oblíbeném 18 jamkovém hřišti Audubon Park, které leží v parkové čtvrti poblíž zoo, a na 27jamkovém hřišti Carter Plantation vzdáleném asi hodinu jízdy od města.

New Orleans - golf a město

Od dubna 2017 je tu navíc Bayou Oaks Golf Course. Zbrusu nové veřejné golfové hřiště je vybudované na troskách bývalého City Park Golf Course, které zdevastoval hurikán Katrina. S příhodnou polohou ve městě a krásným výhled může být tohle hřiště novým domovem Zurich Classic.

New Orleans - mimo golfové hřiště

Z golfového hřiště zamiřte do Francouzské čtvrti (Franch Quarter). Bourbon Street, proslulá svým nočním životem, je právě tady. Hledáte-li něco stejně autentického, ale ne tak rušného, přesuňte se na French Street. Procházku si udělejte také do reprezentativní vilové čtvrti Garden District (kousek od Audubon Park) nebo do sousedství Arts District (dříve Warehouse District), kde vyrostla řada útulných kaváren a obchodů.

Tip: Carter Plantation a Audubon Park jsou součástí sítě Luisina’s Audubon Golf Trail, přes který si lze nejen rezervovat hru na některém z 16 Luisianských golfových hřišť, ale i pořídit zážitkový balíček s výlety po okolních památkách.

New Orleans - Vydejte se s námi na dovolenou
Hledat

Nabízíme ještě levnější letenky a ubytování..

#Dějiny
Flymeto - Photoservice | istockphoto.com
Flymeto - Martin McCarthy | istockphoto.com
Flymeto - holgs | istockphoto.com
Flymeto - Jackson Sean Pavone Photo | istockphoto.com
Proč vycestovat do Severní Ameriky s námi?
 1. Dostaneme vás bezpečně zpátky domů.
 2. Jsme solidní prodejci letenek, působíme na trhu od roku 2016.
 3. Nabízíme více než 600 milionů letových kombinací.
 Tvořte svoje itineráře 1.5 milionů hotelů do 10s Mluvíme vaším jazykem

Pobřeží Severního Irska - golf a příroda

Severní pobřeží Severního Irska vás počtem golfových klubů dokáže zaměstnat na dlouho. Po jeho délce jsou roztroušené Castlerock Golf Club, Ballyreagh Golf Course, Rathmore Golf Club nebo Bushfoot Golf Club. Hřiště Portstewart Golf Club v roce 2017 poprvé hostí Dubai Duty Free Irish Open a hřiště Royal Portrush Golf Club se připravuje na Open Championship 2019.

Pobřeží Severního Irska - mimo golfové hřiště

Golfová hřiště ideálně zapadají do malebných scenérií pobřeží, kde svěží zelená tráva kontrastuje s modří oceánu. Vydejte se na trek a nasměrujte své kroky ke dvěma zdejším zajímavostem. Zaprvé Obrovu chodníku (Giant’s Causeway), pozoruhodnému varhanovitě stupňovanému pobřeží vzniklému vulkanickou činností. Zadruhé lehce adrenalinovému 20 dlouhému a 30 vysokému lanovému mostu Carrick-a-Rede Rope Bridge, který spojuje ostrov Carrickarede s pevninou a slibuje skvělé fotky a výhled.

Tip: Pokud si ke hře vyberete Royal Portrush nebo Portstewart, ubytujte se v nedalekém Bushmills. Jak už název napovídá, budete v domovině světoznámé whisky. Ochutnat ji můžete třeba při prohlídce destilerie Old Bushmills Distillery.

Indianapolis - golf a sport

Indianapolis jako by bylo postavené na golfových hřištích. Ve městě a jeho okolí jich najdete téměř dvacet. Proč ale chodit daleko, když legendární Brickyard Crossing je přímo ve městě. Hřiště je součástí druhého nejstaršího dosud používaného závodního okruhu Indianapolis Motor Speedway. V jeho okolí pak najdete veřejná i soukromá hřiště, například Woodstock Country Club, Thatcher Golf Course, Eagle Hill Driving Range a další.

Indianapolis - mimo golfové hřiště

Indianapolis je 14. největší město USA, přesto nemusíte slevovat ze svých požadavků na klidnou dovolenou. Zkuste romantickou procházku podél kanálu, který se táhne zdejším centrem, nebo majestátními zahradami Coxhall Gardens. Zdejší Eagle Creek Park patří k největším městským parkům ve státě a půjčit si tu můžete šlapadlo, loďku, kanoi a další vybavení k plavbě po jiskřivých vodách.

Samozřejmě byste neměli opomenout návštěvu závodního okruhu. Pokud už nepořídíte lístek na místní závody, nakoukněte do jejich historie prostřednictvím muzea.

New Orleans - Vydejte se s námi na dovolenou
Hledat

Nabízíme ještě levnější letenky a ubytování..

#Dějiny
Flymeto - grafxart8888 | istockphoto.com
Flymeto - alexeys | istockphoto.com
Flymeto - csfotoimages, | istockphoto.com
Flymeto - Ronald Zeytoonian | istockphoto.com
Proč vycestovat do Severní Ameriky s námi?
 1. Garance nejlevnějšího nákupu.
 2. Hledáme ty nejlepší kombinace letů.
 3. Umíme se o vás během cesty postarat.
 Tvořte svoje itineráře Prodávejte vlastní zájezdy 1.5 milionů hotelů do 10s

Kolombo - golf a pláže

Vítejte na Srí Lance. I tady si zahrajete golf, a to v různých jejích koutech. Hřiště Royal Colombo Golf Club je přesto potřeba zmínit. Jednak proto, že je příhodně umístěné v hlavním městě, jednak proto, že jím projíždí vlak. Tahle rarita může být pro jednoho lákadlem, jiného odradí povzbuzování pasažérů projíždějících kolem jamek. Přesto ho zkuste. Porovnat ho pak můžete s Waters Edge Golf Clubem, který najdete si půl hodiny jízdy z města.

Kolombo - mimo golfové hřiště

Kolombo je rušné a exotické město, které ne každému musí vonět. Za klidem a bělostnými plážemi musíte vyrazit kousek dál. Stejně jako za nejvýznamnějšími památkami, které jsou hlavně ve vnitrozemí. Ušetřete si hledání a přečtěte si důkladný cestopis cestovatelky Lucie Radové, která téměř celou Srí Lanku projela v pronajatém tuk-tuku. Poradí vám, kde jsou ty nejlepší pláže, kterým památkám se vyhnout a proč a jak si půjčit tuk-tuk.

Nullarbor - golf a dobrodružství

Nullarbor Links je jedním slovem unikátní a vytrhne vás ze stereotypu dokonale upravených trávníků. Jde o oficiálně nejdelší hřiště na světě, jehož 18 jamek (72 parů) je rozprostřených na ploše Nullarborských plání. Jamky jsou rozmístěné v různých městech od Západní Austrálie po jižní pobřeží, první od poslední dělí vzdálenost 1 365 km a rozdíl jednoho časového pásma. Běžné kolo na vašem golfovém hřišti vám zabere zhruba 4 hodiny, na Nullarbor Links si vyhraďte několik dní.

New Orleans - Vydejte se s námi na dovolenou
Hledat

Nabízíme ještě levnější letenky a ubytování..

#Dějiny
Flymeto - Aitormmfoto | istockphoto.com
Flymeto - alxpin | istockphoto.com
Flymeto - Totajla | istockphoto.com
Flymeto - surangaw | istockphoto.com
Proč vycestovat do Severní Ameriky s námi?
 1. Silný zákaznický servis.
 2. Dostaneme vás bezpečně zpátky domů.
 3. Garance nejlevnějšího nákupu.
 Pohodlné hledání 500 milionů letů do 10s 1.5 milionů hotelů do 10s
istockphoto.com

Nullarbor - mimo golfové hřiště

Přijmout výzvu Nullarbor Links znamená vydat se na road trip po krajině tak autentické, jak jen Austrálie dokáže nabídnout. Mimo green vás totiž čeká jen písek, prach, keřové remízky, otevřená silnice a místy pobřeží s úžasným výhledem. K tomu patří místní kuchyně a příběhy ostatních cestovatelů, které potkáte po cestě. Jen pozor na klokany a velbloudy u silnice.

Populární kombinace letůSouvisející články